Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Airis Conoras McGregoras sukėlė tikrą diskusijų audrą po to, kai patalpino naują vaizdo įrašą su patarimu savo sūnui Conorui jaunesniajam.

„Kur jis tau trenkė? Ką aš tau sakiau? Trenk atgal. Kur jam trenksi? Trenk į burną. Jis tau trenkė į nugarą, ar ne? Eik ir trenk jam į burną. Taikykis į burną arba nosį, čempione. Būk greitesnis, todėl mes ir treniruojamės“, - sūnui aiškino buvęs dvigubas UFC čempionas, dar pažymėjęs, kad McGregorų šeima yra karališka.

Tokie airio patarimai greitai 4-ąjį gimtadienį minėsiančiam sūnui buvo sutikti nevienareikšmiškai. Vieni iš to tik pasijuokė, o kiti kritikavo airį, jog šis netinkamai auklėja sūnų.

Priminsime, kad airis ankstyvą liepos 11 d. rytą turėtų užbaigti trilogiją su Dustinu Poirier. Po pykčių dėl nepervestų pinigų į labdaros fondą C.McGregoras jau rašė, kad kova nebeįvyks, tačiau trečiadienį pats pasidalino būsimos kovos plakatu. C.McGregoras taip pat sulaukė gerų žinių iš Prancūzijos. Airiui mesti kaltinimai seksualiniu priekabiavimu buvo atmesti dėl įrodymų trūkumo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų