Conoras McGregoras ir Dustinas Poirier | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras ir Dustinas Poirier | Organizatorių nuotr.

 Su Dustinu Poirier dėl nepervestų pinigų labdaros fondui susipykęs airis Conoras McGregoras pirmadienį pareiškė, kad trilogija neįvyks ir kad liepos 10 d. turnyrui jis ieško naujo varžovo. Ilgai laukti potencialių oponentų žinučių airiui nereikėjo.

„Gegužės 15 d. ir liepos 10 d. Rezervuokite man šią datą“, - rašė amerikietis Michaelas Chandleris.

„Raudonų apatinių naktis?“, - atsakė brazilas Rafaelis dos Anjosas.

Apie norą kautis su C.McGregoru taip pat prabilo Kevinas Lee bei Michaelas Johnsonas. Pastarasis netgi pažadėjo neimtyniauti su airiu.

M.Chandleris jau kitą mėnesį kovos dėl pasaulio čempiono diržo su Charlesu Oliveira. Po šios kovos jis pasiryžęs narve susitikti ir su C.McGregoru, kurį tokia kova veikiausiai sudomintų, jei M.Chandleris taptų čempionu. Tuo tarpu R.dos Anjosas dar 2016 m. turėjo ginti pasaulio čempiono diržą prieš C.McGregorą, bet tada susilaužė pėdą, o airio varžovu buvo paskirtas Nate‘as Diazas.

Nepaisant visų C.McGregoro ir D.Poirier nesutarimų, legendinis kovotojas Danielis Cormier nepraranda tikėjimo, kad ši kova įvyks. Amerikiečio teigimu, trilogijai yra būtinas papildomas „prieskonis“, kurį ir gali sukurti auganti priešprieša tarp sportininkų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų