Ole Gunnaras Solskjaeras su sūnumis Noah ir Elijah | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras su sūnumis Noah ir Elijah | Scanpix nuotr.

 3:1. Tokia pergale prieš „Tottenham“ klubą pasižymėjo „Manchester United“. Šiose rungtynėse kepštelėjimo į veidą sulaukė „Tottenham“ žvaigždė Heung-Min Sonas, kurį ranka kliudė Scottas McTominay’us, o dėl šio epizodo anuliuotas vėliau įmuštas Edinsono Cavani įvartis. Nors „Manchester United“ rungtynes vis tiek laimėjo, Ole Gunnaras Solskjaeras nepraleido progos įgelti korėjiečiui dėl, jo manymu, perdėtos vaidybos.

„Jei po tokio kontakto mano sūnus ant žemės pragulėtų tris minutes ir lauktų 10-ies komandos draugų užtarimo, tą dieną jis negautų valgyti“, – ironizavo norvegas.

Po rungtynių J.Mourinho iškart sužinojo apie šiuos oponento žodžius ir įsiuto, kad spaudos konferencijoje žurnalistai jo nepaprašė į tai sureaguoti. Portugalas šią temą netrukus visiems priminė pats. „Pats sutikau Ole prieš keletą minučių ir jam pasakiau tą patį. Jei aš ką nors tokio pasakyčiau apie varžovų vieną ar kitą žaidėją, kokia būtų reakcija? Mane labai liūdina, kad jūs manęs to nepaklausiate. Dabar tik noriu pasakyti, kad Sonny yra labai laimingas vaikinas, nes jo tėvas yra daug geresnė asmenybė nei Ole. Nes kaip tėvas, tu privalai visada maitinti savo vaikus, nepriklausomai nuo to, ką jie padarė. Jei reikia vogti, kad duotum vaikams valgyti, tu vogsi“, – aiškino J.Mourinho.

Pietų Korėjoje rasizmu apkaltintas O.G.Solskjaeras vėliau teisinosi dėl savo žodžių ir sutiko, kad leptelėjo per daug. Tuo tarpu jo sūnus Noah Solskjaeras iš visos šios situacijos tik pasijuokė.

„Sekmadienį leipau juokais, visa tai skaitydamas. Maisto gaunu visada, galiu jus užtikrinti. Komandos draugas Maxas Williamsenas prieš šios dienos treniruotę juokdamasis klausinėjo, ar gavau pavalgyti. Aš pats niekada nekrisčiau taip, kaip tai darė Sonas. Mourinho savo kalbomis tikriausiai norėjo nukreipti dėmesį nuo savo komandos pralaimėjimo į vieną rungtynių epizodą“, - „Tidens Krav“ žurnalistui sakė N.Solskjaeras.

20-metis norvegas šiuo metu atstovauja „Kristiansund“ komandai, žaidžiančiai elitinėje šalies lygoje. N.Solskjaeras rinkoje yra vertinamas 100 tūkst. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų