Tysonas Fury | Youtube.com nuotr.

Tysonas Fury | Youtube.com nuotr.

  Dar prieš kurį laiką skelbta, kad britai Anthony Joshua ir Tysonas Fury iš esmės susitarė dėl dviejų tarpusavio kovų, kuriose paaiškėtų neginčijamas sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas.

Nepaisant to, ši kova oficialiai nėra patvirtinta iki šiol, nes vis dar deramasi dėl kovos datos ir vietos. A.Joshua agentas Edide Hearnas tikina, kad proveržio derybose laukiama kitą savaitę.

„Esame labai arti. Netrukus pateiksime visus turimus variantus abiems stovykloms. Ant salo turime nemažai pasiūlymų, reikia išsirinkti geriausią. Antradienį planuoju susitikti su Bobu Arumu. Susitarimas jau visai čia pat. Įdėjome daug sunkaus darbo ir dabar tikrai nenorime visko paleisti vėjais. Tikiu, kad kitą savaitę jau būsime nusprendę dėl kovos vietos. Tai bus didžiausias bokso įvykis 2021 m.“, - žadėjo E.Hearnas.

Teigiama, kad A.Joshua ir T.Fury kovą surengti taikosi Saudo Arabija, Kataras, Uzbekistanas, Rusija, JAV ir Didžioji Britanija.

Tiesa, pačiam T.Fury toks ilgas derybų procesas jau nusibodo. Britas neseniai iškėlė ultimatumą, kurį kita derybų pusė turi įgyvendinti per antradienį.

„Jei iki antradienio pabaigos nepasistūmėsime į priekį, tada aš tiesiog pasitrauksiu iš derybų, nes šitas procesas jau buvo labai ilgas. Dar praėjusių metų birželį patalpinau vaizdo įrašą ir sakiau, kad su Joshua suderinome kontrakto sąlygas ir kad mane nuo tos kovos skiria tik revanšas prieš Wilderį. Nuo to vaizdo įrašo praėjo beveik visi metai“, - sakė T.Fury.

Nors WBC čempioną derybos jau išvargino, jis tiki, kad šią savaitę bus oficialiai pasiektas susitarimas: „Ant stalo pasiūlymų yra, bet reikia išsirinkti geriausią. Tikiuosi, kad per artimiausią parą susitarsime, kur ir kada vyks kova. Kiek man teko girdėti, kovą nori surengti labai turtingi žmonės, todėl pasiūlymai turėtų būti rimti. Galiu tik atskleisti, kad Saudo Arabija yra viena iš tų šalių, bet derybose yra ir daugiau „tamsiųjų arkliukų“.

T.Fury taip pat pajuokavo, kad po kovų su A.Joshua „pasirašytų“ ir lengvai kovai su dabartiniu UFC sunkiasvorių čempionu Franciu Ngannou.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų