Robertas Whittakeris | Youtube.com nuotr.

Robertas Whittakeris | Youtube.com nuotr.

 30-metis australas Robertas Whittakeris iš paskutinių 12 kovų UFC narve laimėjo net 11, o po pergalių prieš Darreną Tillą bei Jaredą Cannonier vėl įsitvirtino UFC vidutinio svorio kategorijos reitingo lyderio pozicijoje.

Nepaisant to, R.Whittakeris vis dar negavo progos susitikti revanšinėje kovoje su Israeliu Adesanya, nors pagal reitingą to yra nusipelnęs. Šį savaitgalį australas kausis su vos 8-oje vietoje esančiu Kelvinu Gastelumu. R.Whittakeris šioje kovoje rizikuoja daug ką prarasti, o išlošti praktiškai neturi ką, tačiau toliau sunkiai dirba, vykdo UFC užgaidas ir tikisi, kad I.Adesanya anksčiau ar vėliau suteiks jam revanšą.

Nigerietis neseniai pralaimėjo kovą dėl pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo lenkui Janui Blachowicziui. Ši kova R.Whittakeriui suteikė daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Australas tikina žinantis, kokia kovos strategija prieš I.Adesanyą galėtų būti pergalinga.

„Jano ir Izzy kova patvirtino daugelį mano turėtų teorijų apie tai, kad prieš Adesanyą būtina naudoti imtynes, norint laimėti, tačiau to reikia imtis tik kovai perėjus į antrąją pusę. Ankstyvuosiuose raunduose privalai išlikti kantrus prieš Izzy. Jei iš karto pradėsi imtyniauti, pats išsikvėpsi ir vėliau stovėsenoje būsi prigautas, nes Adesanya yra neįtikėtinai tikslus smūgiuotojas. Su Izzy narve reikia daug kantrybės, nes jis nuostabiai kaunasi iš distancijos ir puikiai kontratakuoja. Problema ta, kad reikia idealiai pasirinkti momentą, kada pradėti naudoti imtynes. Jei tai bandysi daryti per anksti, kol Adesanya dar bus pilnas energijos, gali būti „prigautas“ jo kontratakos. Jei tai darysi per vėlai, gali nespėti „atsilošti“ taškų skirtumo, kurį Adesanya susikuria kovodamas iš distancijos. Tuo šis sportas ir žavus“, - svarstė R.Whittakeris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų