Eimantas Stanionis ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Eimantas Stanionis ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

 Tony Fergusonas tarp 2013 ir 2019 metų turėjo 12 pergalių iš eilės seriją ir ne kartą turėjo kovoti dėl tikrojo UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulo, tačiau tai niekada ir netapo realybe.

Galiausiai, kai T.Fergusonas stojo prieš Justiną Gaethje, o šios poros nugalėtojas turėjo iškovoti teisę kautis su lengvo svorio kategorijos čempionu Chabibu Nurmagomedovu, T.Fergusonas patyrė pralaimėjimą ir viskas nuėjo perniek. J.Gaethje gavo progą kovoti dėl čempiono titulo, o T.Fergusonas, kuris net penkis kartus turėjo kovoti prieš Ch.Nurmagomedovą, tačiau tai vis būdavo atšaukta, turėjo įrodinėti, kad yra vertas kovos dėl aukso.

Po pralaimėjimo J.Gaethje, T.Fergusonas sugrįžo tų pačių metų gruodį ir teisėjų sprendimu nusileido Charlesui Oliveirai bei pirmą kartą karjeroje patyrė du pralaimėjimus iš eilės.

Dabar T.Fergusono „UFC 262“ turnyre laukia Beneilo Dariusho iššūkis, o prieš jį, nepaisant visko, T.Fergusonas mano, kad tie du pralaimėjimai yra geriausia, kas jam nutiko gyvenime.

„Praėjusiais metais nebuvo nieko bloga su treneriais ar panašiai“, – „Submission Radio“ sakė T.Fergusonas. „Rimtai, prisiimu visą kaltę dėl to. Bet būsiu atviras su jumis: tie du pralaimėjimai buvo geriausia pamokanti patirtis, kurią aš esu turėjęs. Tai geriausi dalykai, kurie nutiko man ir mano šeimai.

Gaudai tokį vyruką kaip Chabibas, bandydamas gauti su juo kovą, nesulauki kovos ir kovoji dėl laikinojo čempiono titulo. Žaidimas yra toks, koks yra. Negali ant jo pykti. Visgi tai, kaip tu žaidi jį, parodo tavo požiūri. Tai ir padariau šiais metais, aš visiškai pakeičiau savo požiūrį“.

Su nesėkmėmis, T.Fergusonas pakeitė savo požiūri į treniruotes ir savo mąstyseną. Dabar jis sako, kad viduje jaučia ugnį, kuri buvo, kai jis kovojo „The Ultimate Fighter“. Jis taip pat žino, kad kova prieš B.Dariushą yra tobula, norint sugrįžti prie savo netradicinio stiliaus tarp imtynių ir muštynių.

„Esu suknistai alkanas“, – sakė T.Fergusonas. „Būsiu atviras: dar neturėjau net sparingų, bet man tas alkis kilo vien būnant „Wild Card“ treniruotėse. Vietoje universitetinio mentaliteto, grįžau prie olimpinio. Apsupau save žmonėmis, kurie yra tokie alkani kaip aš“.

 

Lietuvos boksininkas Eimantas Stanionis yra dalinęsis nuotraukomis, kuriose įsiamžino besitreniruodamas su T.Fergusonu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų