Chamzatas Čimajevas ir Justinas Gaethje | Organizatorių nuotr.

Chamzatas Čimajevas ir Justinas Gaethje | Organizatorių nuotr.

 Vienas geriausių UFC lengvo svorio kategorijos kovotojų Justinas Gaethje po to, kai 2020 m. spalio 24-ą dieną pralaimėjo buvusiam čempionui Chabibui Nurmagomedovui, daugiau nekovojo ir kol kas nėra aišku, kada bei prieš ką jis galėtų sugrįžti.

Pasak jo vadybininko Ali Abdelazizo, derybos tarp J.Gaethje ir UFC vyksta normaliai, tačiau didžiausia problema yra laikas, o tiksliau – tinkamo varžovo laukimas.

„Nemanau, kad problemų yra su verslo puse“, – sakė A.Abdelazizas. „Tiesiog reikia sulaukti tinkamos kovos. Matau, kad daug kovotojų jį kviečia, bet tu negali būti pasitraukęs iš lengvo svorio kategorijos šešis metus, o tada sugrįžti bei kovoti prieš antroje reitingo vietoje esantį vyruką. Privalai tai užsidirbti“.

A.Abdelazizas sako, kad J.Gaethje yra geriausias aktyvus lengvo svorio kategorijos kovotojas šiuo metu, bet jis supranta, kodėl UFC nusprendė neorganizuoti J.Gaethje ir Michaelo Chandlerio kovos dėl čempiono titulo.

UFC suorganizavo M.Chandlerio ir Charleso Oliveiros kovą dėl aukso, kuri įvyks gegužės 15-ą dieną „UFC 262“ turnyre, o pasak A.Abdelazizo, toks kelias pasirinktas dėl Ch.Nurmagomedovo.

„J.Gaethje turėjo kovoti su M.Chandleriu“, – sakė A.Abdelazizas. „Buvo tokios kalbos. Bet matome, kad M.Chandleris kovos prieš Ch.Oliveira ir aš tai suprantu. UFC norėjo čempiono, kuris niekada nepralaimėjo Ch.nurmagomedovui. Jeigu vyrukas, kuris jam pralaimėjo, taptų čempionu... Reikėtų daugiau laiko, kad žmonės pamirštų Chabibą. Jie padarė tokį žingsnį ir aš tai suprantu“.

Buvo ir tokių kalbų, kad J.Gaethje gali kovoti su Conoru McGregoru, tačiau pasak A.Abdelazizo, tokia kova greičiausiai niekada neįvyks.

„Niekada nebuvo 100 proc. aišku, kad J.Gaethje turėtų kovoti prieš M.Chandlerį, tačiau jis buvo minimas. Buvo minimas ir C.McGregoras. Žinau, kad Conoras niekada nekovos prieš Justiną, nes stilistiškai tai jam yra blogiausia įmanoma kova. Tikrai tikiu, kad J.Gaethje taps UFC čempionu“.

Prieš pralaimėjimą Ch.Nurmagomedovui, J.Gaethje turėjo keturių iš eilės pergalių seriją prieš Jamesą Vicką, Edsoną Barbozą, Donaldą Cerrone‘ą ir Tony Fergusoną. Visos penkios J.Gaethje UFC organizacijoje iškovotos pergalės pasiektos anksčiau laiko.

A.Abdelazizas taip pat prakalbo ir apie staigiai UFC žvaigžde tapusį, tačiau dėl koronaviruso ilgam iškritusį Chamzatą Čimajevą. Pasak vadybininko, Ch.Čimajevas turėtų sugrįžti jau vasarą.

„Jam buvo atlikta procedūra“, – „MMA Junkie“ sakė A.Abdelazizas. „Tiesą sakant, jo pirmoji treniruočių diena buvo prieš tris dienas. Jis grįžta trokšdamas keršto. Jis turi tiek daug ko įrodyti. Jis turėjo kovoti pagrindinėje vakaro kovoje. Žinote ką? COVID šiuo metu valdo pasaulį ir COVID jį pagavo. Matėte Alexanderį Volkanovskį, UFC puslengvio svorio kategorijos čempioną? Tikiuosi, kad jam viskas gerai. Jis, kaip ir Chamzatas, taip pat turėjo su tuo problemų. Dabar Chamzatas yra 100 procentų sveikas, jis sugrįžo į treniruotes ir mes tikimės jį išvysti liepos pabaigoje arba rugpjūtį. Net Dana White‘as manęs to klausinėja. Jis yra ypatingas talentas. Visi, kurie supranta MMA, žino, ką Chamzatas gali. Mes turime judėti toliau ir liga negali to kontroliuoti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų