Anna Jegorova | Instagram.com nuotr

Anna Jegorova | Instagram.com nuotr

 Iš Kaliningrado kilusi 22-ejų metų plaukikė Anna Jegorova sužibėjo neseniai pasibaigusiame Rusijos čempionate, kuriame užsitikrino kelialapį į Tokijo olimpiadą. Talentinga sportininkė Tokijuje galės plaukti tiek 400 m, tiek 800 m laisvuoju stiliumi. Galbūt ją pamatysime ir moterų estafetėje 4x200 m laisvuoju stiliumi.

Nepaisant vis gerėjančių rezultatų, Rusijos žiniasklaidoje akcentuojama ne gera A.Jegorovos forma, o jos grožis ir patrauklumas. Pačiai sportininkei tokie epitetai kaip „sekso simbolis“ – ne prie širdies.

„Aš naujoji Rusijos viltis ar sekso simbolis? Nežinau. Tokį epitetą girdžiu pirmą kartą. Tiesą pasakius, geriau jau būčiau viltis, o ne sekso simbolis. Aišku, mėgstu naudotis „instagram“, daug laiko ten praleidžiu, todėl „pakovoti“ socialiniuose tinkluose su Jefimova esu nieko prieš. Pati prižiūriu savo paskyras, bendrauju su gerbėjais. Sulaukiu daugybės žinučių, tik ne visos jos būna malonios. Tuos, kurie rašo šlykščius komentarus, tenka ir užblokuoti“, - pasakojo A.Jegorova.

2017 m. rusė tapo Universiados nugalėtoja, o 2018 m. Europos čempionate pelnė 2 medalius: sidabrą estafetėje 4x200 m laisvuoju stiliumi ir bronzą 800 m plaukime laisvuoju stiliumi. 2019 m. ji dar laimėjo 2 medalius pasaulio kariškių žaidynėse. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų