Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

  Prieš „UFC 256“ turnyrą vykusioje spaudos konferencijoje Conoras McGregoras pažadėjo paaukoti 500 tūkst. JAV dolerių savo varžovo Dustino Poirier prižiūrimam labdaros fondui. C.McGregoras pralaimėjo, o auka taip ir nepasiekė D.Poirier fondo, nors dar naktį prieš „UFC 256“ turnyrą „MMA Junkie“ sulaukė abiejų pusių patvirtinimo, kad buvo apsikeista bankine informacija bei baigiama rengti paskutinę pavedimui reikalinga informacija.

Visgi, sekmadienį D.Poirier pareiškė, kad C.McGregoro žadėtos sumos dar negavo. Airis jam atkirto, kad nesulaukė jokio plano, kaip tie pinigai bus panaudoti, todėl jam kilo įtarimų.

Pirmadienį kovotojų konfliktas tęsėsi ir toliau, kol C.McGregoras paskelbė, kad trečioji kova su D.Poirier nebeįvyks.

„Tavo smegenys mirusios, kaimieti. 500 tūkstančių be jokio plano. Kvailys. Turbūt nemoki elgtis su pinigais. Beje, mūsų kova neįvyks. Susirasiu kitą varžovą liepos 10 d. Sėkmės tau su senuoju kontraktu, vaiki“, - rėžė airis.

D.Poirier sukritikavo ir C.McGregoro agentas Audie Attaras: „Dustinai, kodėl mus puoli? Gal pamiršai neseniai buvusį susitikimą Jutoje su mūsų šeimomis, kur mes palaikėme tave, kai tu bandei gauti daugiau pinigų iš UFC? Conoras yra dosniausias žmogus. Tai buvo žema iš tavo pusės.“

D.Poirier į C.McGregoro kritiką atsakė pateikdamas vaizdo įrašo fragmentą iš nokauto antroje jų tarpusavio kovoje ir parašęs tiesiog „gerai“.

Pats C.McGregoras priminė D.Poirier, kaip baigėsi pirmoji jų dvikova.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų