Daniilas Medvedevas | Scanpix nuotr.

Daniilas Medvedevas | Scanpix nuotr.

  2021 m. „Didžiojo kirčio“ serijos „French Open“ teniso turnyras yra nukeliamas savaitę į priekį. Buvo planuojama, kad šis turnyras prasidės gegužės 23-ią dieną, tačiau dabar nuspręsta startuoti gegužės 30-ą, tikintis, kad tuo metu jau daugiau sirgalių galės gyvai stebėti tenisininkų kovas.

Toks sprendimas užkliuvo antrajai pasaulio raketei rusui Daniilui Medvedevui (ATP-2). Jis nesupranta, kas pasikeis dėl to, kad turnyras buvo nukeltas vienai savaitei.

„Šitas sprendimas mane kiek nustebino. Jei kalbėsime apie Prancūzijoje galiojančius reikalavimus, kas pasikeis dėl to, kad turnyras buvo nukeltas vieną savaitę? Susidaro toks įspūdis, kad kažkas galvoja, jog covid-19 išnyks per savaitę. Abejoju, ar ta savaitė ką nors pakeis, todėl šitas sprendimas gana absurdiškas. Aišku, man, kaip žaidėjui, toks sprendimas išeis į naudą, nes turėsiu papildomą savaitę treniruotėms. Dabar po Romos turnyro bus 2 savaičių „tarpas“, kurį pasistengsiu išnaudoti kuo geresniam pasiruošimui, tuo labiau, kad dar neaišku, kaip bus elgiamasi, kai prasidės žolės turnyrų sezonas“, - aiškino D.Medvedevas.

Praėjusiais metais „French Open“ buvo nukeltas keturiems mėnesiams ir vietoje gegužės-birželio mėnesių vyko rugsėjį-spalį. Tą kartą sirgalių skaičius per dieną buvo ribojamas iki 1 tūkst.

Šiais metais vykęs „Australian Open“ turnyras buvo nukeltas trims savaitėms, tuo tarpu Vimbdlonas vis dar planuojamas kaip įprasta, birželio 28-ą dieną, o tai reiškia, kad tarp „French Open“ ir Vimbldono bus tik dviejų savaičių pertrauka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų