Evanderis Holyfieldas | Instagram.com nuotr

Evanderis Holyfieldas | Instagram.com nuotr

 „Triller“ prieš kurį laiką paklojo net 6 mln. JAV dolerių, kad birželio 5 d. (ankstyvą birželio 6 d. rytą) surengtų neginčijamo lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono Teofimo Lopezo kovą su George‘u Kambosu.

Bokso vakaro organizatoriai pradėjo ieškoti būdų, kaip papildyti programą tokiomis kovomis, kurios sudomintų užtektinai sirgalių, jog jų investicija atsipirktų. Neseniai paskelbta, kad šiame turnyre T.Lopezą ir G.Kambosą „apšildys“ pats Evanderis Holyfieldas.

Tiesa, 58-erių legenda parodomojoje kovoje susitiks ne su Mike‘u Tysonu, o su 47-erių airiu Kevinu McBride‘u. Kovai numatyti 8 raundai po 2 minutes, o šalmai kovos metu nebus naudojami.

E.Holyfieldas profesionalo karjerą baigė 2011 m., kai techniniu nokautu nugalėjo Brianą Nielseną. K.McBride‘as yra gerokai jaunesnis už amerikietį, bet profesionalų ringą paliko tais pačiais 2011 m., kai buvo nokautuotas lenko Mariuszo Wacho.

Per karjerą E.Holyfieldas laimėjo 44 kovas (29 nokautais), pasiekė 2 lygiąsias, patyrė 10 pralaimėjimų, o viena jo kova buvo anuliuota po netyčinio susidūrimo galvomis. Amerikietis 1984 m. laimėjo olimpinę bronzą, o profesionalų ringe ilgą laiką išbuvo sunkiasvorių pasaulio čempionu.

K.McBride‘o sąskaitoje yra 35 pergalės (29 nokautais), 10 pralaimėjimų ir 1 lygiosios. Airis 2005 m. nugalėjo patį Mike‘ą Tysoną, kuris po tos kovos baigė profesionalo karjerą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų