Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Prieš „UFC 256“ turnyrą vykusioje spaudos konferencijoje Conoras McGregoras pažadėjo paaukoti 500 tūkst. JAV dolerių savo varžovo Dustino Poirier prižiūrimam labdaros fondui.

C.McGregoras pralaimėjo, o auka taip ir nepasiekė D.Poirier fondo, nors dar naktį prieš „UFC 256“ turnyrą „MMA Junkie“ sulaukė abiejų pusių patvirtinimo, kad buvo apsikeista bankine informacija bei baigiama rengti paskutinę pavedimui reikalinga informacija.

Susitarus dėl revanšinės kovos liepos 10-ą dieną, C.McGregoras sekmadienį pateikė savo prognozę bei teigė, kad nokautuos D.Poirier ketvirtame raunde priekiniu kojos smūgiu į nosį. Į tai sureagavo D.Poirier, kuris nusprendė priminti C.McGregorui apie neįvykdytus pažadus.

„Tai smagi prognozė! C.McGregorai, tu taip pat prognozavai auką labdaros fondui, o tu ir tavo komanda nustojote reaguoti po kovos sausio mėnesį. Greitai pasimatysime. Liepos 10-ą pilnai sumokėsi!“, – rašė D.Poirier.

Vienas iš sirgalių priminė D.Poirier, kad jis anksčiau tvirtino, kad gavo auką, o jo žmona net padėkojo C.McGregorui bei mano, kad tai yra būdas reklamuoti kovą.

„Mes jam padėkojome, nes jo komanda kovos savaitę inicijavo procesą, tačiau per pastaruosius 2 mėnesius yra dingę. Mano labdaros fondas kreipėsi į juos 3 kartus. Mes jau jį pamiršome, netrukus paskelbsime kitą savo tikslą. Tai bus didelis“, – atsakė D.Poirier.

D.Poirier tikslus nustato kiekvienai savo kovai: vienas iš tikslų buvo pastatyti vandens šulinius Ugandos vaikų namuose ir mokyklose, kiti – pastatyti žaidimų aikštelę specialiųjų poreikių vaikams ar suteikti kuprines daugiau nei 500 moksleivių.

C.McGregoro aukos tikslas buvo pastatyti sporto salę D.Poirier gimtajame mieste sunkiai besiverčiančiam jaunimui, tačiau sulaukęs D.Poirier kaltinimų, C.McGregoras suskubo paaiškinti, kodėl jie to nepadarė.

„Pasak C.McGregoro, jie nepaaukojo, nes nesulaukė plano, kaip pinigai bus panaudoti ir tai sukėlė įtarimą.

„Auka nėra skola. Mes laukėme planų dėl pinigų, kurių taip ir nesulaukėme. Aš taip darau su visomis savo aukomis. Žinau viską, kur jie yra panaudoti, priešingu atveju – jų nėra. Deja, tačiau taip būna su daugeliu fondų. Tu priėmei kovą su manimi vietoje kovos dėl diržo, o tai parodo, kad aš buvau teisus“, – rašė C.McGregoras.

Atsakydamas į tai, D.Poirier teigė, kad jiems nepavyko užmegsti kontakto su C.McGregoro komanda. Jis priminė airiui, kad auka buvo pažadėta žinant apie planus statyti sporto salę.

„100 procentų nėra skola. Jūs pasiūlėte, mes priėmėme. Kaip ir sakiau, tavo komanda niekada neatsakė į mūsų el. laiškus dėl lėšų panaudojimo. Liepos 10-ą dieną tu vėl paragausi pralaimėjimo kartėlio“, – rašė D.Poirier.

2020 m. „Forbes“ skelbė, kad C.McGregoro turto vertė siekia 148 mln. JAV dolerių, tačiau tai įvyko prieš jam parduodant viskio „Proper No. Twelve“ akcijų paketą, kurio vertė siekia 310 mln. JAV dolerių.

Iš šios situacijos jau pasijuokė Chabibas Nurmagomedovas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų