„Leeds“
4 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo pasiruošimą sezonui | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo pasiruošimą sezonui | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

FK „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas teigė, jog jo komanda nusipelnė įvarčio nelengvoje kovoje su „Kauno Žalgiriu“.

A lygos 7 turo rungtynių baigtį Lietuvos čempionų naudai nulėmė Jakubo Sylvestro tikslus smūgis 79 dvikovos minutę.

„Ruošėmės rungtynėms rimtai, žinojome varžovo pajėgumą. Jie demonstravo gerą futbolą. Mes išanalizavome jų veiksmus aikštėje. Daug valdėme kamuolį, bet aiškaus dominavimo nebuvo, iniciatyvą turėjo tai viena, tai kita komanda. Turėjome progų, gerų progų. Pataikėme į skersinį, buvo kitų šansų. Pagaliau pavyko įmušti įvartį. Komanda užsidirbo įvartį ir jo nusipelnė“, – po dvikovos kalbėjo V. Čeburinas.

J. Sylvestras vėliausiai iš puolėjų prisijungė prie komandos šį sezoną visas penkerias A lygos rungtynes pradėjo nuo atsarginių suolelio. Anot V. Čeburino, tiek jis, tiek kiti žaidėjai gali įrodyti esą verti žaisti startinėje sudėtyje.

„Pas mus gera konkurencija, tai visuomet verčia pasitempti, žengti žingsnį į priekį. Treneriui malonu, jog yra tokia kova dėl vietos sudėtyje. Sudėtis priklauso nuo varžovo, nuo žaidėjo pasiruošimo esamai dienai, kaip jis susižaidžia su kitais komandos nariais. Visi žaidėjai yra pasiruošę žaisti. To patvirtinimas – po keitimo išėjęs Jakubas Sylvestras, jis išėjo į aikštę, išnaudojo savo šansą. Tai visuomet džiugina“, – teigė treneris.

„Žalgiris“ jau buvo pradėjęs rungtyniauti lauke, tačiau pirmoje savo išvykoje turėjo vykti į Marijampolės maniežą, nes ten nepaisant šilto oro pasirinko žaisti „Kauno Žalgiris“.

„Tokie dalykai atsiliepia. Galima būtų sakyti kad tai smulkmena, bet tokių čia nėra. Žinoma yra kas kita perėjus į uždarą erdvę. Nuo to niekur nepabėgsi. Dabar vėl grįšime atgal žaisti į lauką. Toks pasikeitimas vėl taps nedidele, bet problema. Taip pat keičiame ir aikštės dangas. Tai atsiliepia žaidėjų sveikatai. Bet tokie jau laikai, esame pasiruošę prisitaikyti“, – kalbėjo Vilniaus ekipos strategas.

Į savo stadioną „Žalgiris“ grįš artėjantį penktadienį – balandžio 16 d. laukia akistata su praėjusių metų vicečempione Marijampolės „Sūduva“.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų