Ali Abdelazizas | Youtube.com nuotr.

Ali Abdelazizas | Youtube.com nuotr.

 Dagestanietis Chabibas Nurmagomedovas neseniai oficialiai baigė karjerą didžiajame sporte ir atlaisvino UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Neretai tokio lygio kovinio sporto žvaigždės vėlyvoje karjeros stadijoje sutinka pasirodyti amerikietiškų imtynių (WWE) turnyruose ir ten užsidirbti papildomų pinigų. Visgi, Ch.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas perspėjo WWE vadovus, kad dagestanietis ringe su niekuo nejuokautų ir galėtų rimtai sužeisti šios organizacijos žvaigždes.

„Tiesą pasakius, jei kuris nors iš tų steroidinių išsigimėlių norėtų imtyniauti su Chabibu ir būti sumušti, tuomet jie žino, kam skambinti. Chabibas nesunkiai galėtų sumalti ir Johno Cenos veidą. Po Chabibo pasirodymo WWE niekas nebenorėtų su juo imtyniauti, nes mes kalbame apie nesulyginamus įgūdžius. Chabibas į ringą eitų tikrai ne tam, kad juokautų. Viskas būtų tikra“, - aiškino A.Abdelazizas.

Šiuo metu Ch.Nurmagomedovas koncentruojasi į trenerio darbą, o jo auklėtiniai skina vieną pergalę po kitos.

„Chabibui viskas gaunasi natūraliai. Tai labai disciplinuotas žmogus. Aišku, Javieras Mendezas jam padeda ir Chabibas iš pagarbos jam nepasisavina vyriausiojo trenerio vardo. Tiesą pasakius, Chabibas yra vienas geriausių mano matytų trenerių“, - pridėjo agentas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų