Erlingas Haalandas ir Philas Fodenas | Scanpix nuotr.

Erlingas Haalandas ir Philas Fodenas | Scanpix nuotr.

 Įtakingam futbolo agentui Mino Raiolai šis tarpsezonis bus labai darbingas, nes vis daugiau Europos klubų taikosi į jo klientą norvegą Erlingą Haalandą.

20-mečio kontraktas su Dortmundo „Borussia“ dar galioja iki 2024 m. vasaros, bet neatmetama tikimybė, kad žaidėjas bus parduotas jau po kelių mėnesių, nes šią vasarą jo vertė rinkoje gali būti rekordinė. Manoma, kad „Borussia“ šią vasarą norėtų už E.Haalandą gauti beveik 180 mln. eurų. Kitąmet išpirkos suma sumažėtų iki 80 mln. eurų pagal kontrakte numatytą išlygą, todėl „Borussia“ yra suinteresuota parduoti norvegą šiemet.

Tiesa, M.Raiola potencialius E.Haalando pirkėjus perspėjo, kad šie turėtų būti pasiruošę ne tik sumokėti įspūdingą išpirkos sumą, bet ir nepagailėti norvegui itin didelio kontrakto. Anot pranešimų, M.Raiola nori, kad E.Haalandas per savaitę uždirbtų net po 1,15 mln. eurų.

Jei M.Raiola nenusileis, tuomet potencialių E.Haalando pirkėjų ratas gerokai susitrauks. Manoma, kad tokios sumos šią vasarą būtų „įkandamos“ tik PSG ir „Manchester City“ ekipoms. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų