„Man United“
71 min.
2
:
3
Atsinaujins po sek
„Liverpool“
Ebanie Bridges | Scanpix nuotr.

Ebanie Bridges | Scanpix nuotr.

 Šeštadienio vakarą Didžiojoje Britanijoje įvyko brutali kova dėl laisvo WBA moterų svorio kategorijos iki 53,52 kg pasaulio bokso čempionės diržo.

27-erių britė Shannon Courtenay (7-1, 3 nokautai) po 10 raundų vienbalsiu teisėjų sprendimu (98:92, 98:92, 97:94) nugalėjo 34-erių australę Ebanie Bridges (5-1, 2 nokautai). Australė kovą pradėjo labai sėkmingai ir greitai prakirto varžovei galvą, tačiau vėliau jos pačios kairioji akis labai stipriai ištino. Gali būti, kad viskas prasidėjo po netyčinio susidūrimo galvomis. Australė po kovos pažymėjo, kad paskutinius 3 raundus nieko nebematė.

„Ką galiu pasakyti, pergalės nepasiekiau, bet ringe atidaviau visą širdį. Paskutinius 3 raundus nieko nebemačiau, bet nepasidaviau. Sveikinimai Shanny su pergale, juk tango šokamas dviese. Tikiuosi, kad padarėme tai, ką ir žadėjome – įrodėme, jog ir gražios merginos gali kietai kovoti. Tikiuosi, kad visiems tai buvo gera pramoga“, - „twitter“ tinkle rašė E.Bridges.

Tuo tarpu „instagram“ paskyroje australė pažymėjo, kad teisėjų sprendimas ją kiek nustebino: „Maniau, kad teisėjų kortelėse balai bus kiek lygesni. Visgi, tai tebuvo mano 6-a kova profesionalių ringe, pirmą kartą koviausi dėl pasaulio čempionės diržo, pirmą kartą buvau Didžiojoje Britanijoje ir pasiruošti kovai turėjau tik 4 savaites. Aš dar sugrįšiu.“

Ebanie Bridges komentaras | Instagram.com nuotr

Ebanie Bridges komentaras | Instagram.com nuotr

Nors E.Bridges ir pralaimėjo, ji per šią savaitę išgarsėjo visame pasaulyje. Boksininkės sekėjų skaičius „instagram“ tinkle padvigubėjo ir jau siekia 125 tūkst.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų