Eimantas Stanionis ir Thomas Dulorme (Amandos Westcott/Showtime nuotr.) | „Twitter“ nuotr.

Eimantas Stanionis ir Thomas Dulorme (Amandos Westcott/Showtime nuotr.) | „Twitter“ nuotr.

 26-erių lietuvis Eimantas Stanionis (13-0-0, 9 nokautai) naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku stojo prieš kol kas į rimčiausią savo karjeros iššūkį profesionalų bokse, turėjo ilgiausią kovą karjeroje, tačiau puikiai su tuo susitvarkė ir nuo pat pradžių dominavęs, vieningu teisėjų sprendimu 115-113, 116-112, 117-111 nugalėjo 31-erių Thomą Dulorme (25-5-1, 16 nokautų) iš Puerto Riko.

Atnaujintame „box rec“ pusvidutinio svorio kategorijos reitinge E.Stanionis iš 25-os vietos šoktelėjo į 16-ą. Taip aukštai lietuvis šiame reitinge dar niekada nebuvo. E.Stanionis jau aplenkė Sergejų Lipinecą, kurio kovą praėjusią naktį „apšildė“. Už lietuvio atsidūrė ir garsusis Adrienas Broneris bei Rio de Žaneiro olimpinis čempionas Danijaras Jeleussinovas. Tuo tarpu Th.Dulorme po nesėkmės iš 20-os vietos nukrito į 28-ą.

E.Stanionį reitinge vis dar lenkia kitas garsus Lietuvos boksininkas Egidijus Kavaliauskas. Jis rikiuojasi 9-as ir tik labai nežymiai atsilieka nuo brito Kello Brooko.

Geriausių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų dvidešimtukas:

Geriausių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų dvidešimtukas | Organizatorių nuotr.

Geriausių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų dvidešimtukas | Organizatorių nuotr.

Keturios didžiosios profesionalų bokso organizacijos (WBO, IBF, WBC ir WBA) savo reitingus atnaujina tik kartą per mėnesį, todėl dar reikės palaukti, kol sužinosime, kiek pagerės E.Stanionio pozicijos. Prieš kovą su Th.Dulorme lietuvis pateko tik į WBA reitingo 15-uką, kur rikiavosi 10-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų