Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

 Pasirodymą Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygoje baigė vienintelė komanda iš Lietuvos – Gargždų „Amber-Arlanga“. Šio turnyro debiutantai antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse šeštadienį išvykoje 0-3 (18:25, 23:25, 19:25) pralaimėjo vienam varžybų favoritų „Saaremaa“ (Estija) klubui.

Reguliariajame sezone „Amber-Arlanga“ užėmė aštuntąją vietą, o Saremos ekipa – pirmąją.

Gargždų klubui po 7 taškus pelnė Robertas Juchnevičius ir Linas Starkutis, 6 – Audrius Knašas, po 5 – Edvinas Žaltauskas bei Daumantas Katinas.

„Manau, kad labiausiai pritrūko patirties. Neblogai žaidėme tiek namie, tiek išvykoje, tiesiog reikiamais momentais priimdavome neteisingus sprendimus – klydome arba, sakyčiau, bijojome suklysti, o tai apsunkina kelia link pergalės“, - kalbėjo vienas Gargždų ekipos lyderių R. Juchnevičius.

Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

Pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes „Amber-Arlanga“ namuose pralaimėjo 1-3.

„Manau, kad iš šios serijos visi gavome pamoką, kaip reikia elgtis ir kovoti aikštelėje. Visas sezonas buvo tikrai sunkus visiems, tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Bet jis baigėsi, o bendrai viso sezono rezultatas yra neblogas“, - pridūrė Lietuvos čempionu prieš dvi savaites tapęs R. Juchnevičius.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų