Ebanie Bridges ir Shannon Courtenay | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Ebanie Bridges ir Shannon Courtenay | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Šeštadienio vakarą paaiškėjo naujoji WBA moterų svorio kategorijos iki 53,52 kg pasaulio bokso čempionė. Dėl laisvo diržo susikovė 27-erių britė Shannon Courtenay (7-1, 3 nokautai) ir 34-erių australė Ebanie Bridges (5-1, 2 nokautai).

Australė į ringą išėjo skambant dainai „Barbie Girl“, bet tik prasidėjus kovai šypsenos ir juokai baigėsi – E.Bridges ėmė darbo. Labai aktyviai kovą pradėjusi australė jau antrajame raunde prakirto varžovei galvą. Visgi, netrukus su problemomis susidūrė ir pati E.Bridges. Po smūgių į galvą jai stipriai ėmė tinti kairioji akis, kuria ji beveik nebegalėjo matyti.

Australė po galingos kovos pradžios išsikvėpė, o prastas matomumas tik dar labiau apsunkino jos padėtį. S.Courtenay kraujavimą pavyko sustabdyti, britė ėmė atakuoti daug tiksliau už savo varžovę ir visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Tai galiausiai atsispindėjo ir teisėjų vertinimuose. Jie visi po 10 raundų atidavė pergalę britei (98:92, 98:92, 97:94), kuri ir tapo naująja pasaulio čempione.

Lemiamos kovos akimirkos:

„Didžiulė pagarba Ebanie Bridges. Ji kovėsi iki galo, nors patyrė siaubingą akies traumą. Šita kova tapo puikia reklama moterų boksui. Tai buvo ta moterų bokso kova, prieš kurią kūrėme didžiausią ažiotažą. Viskas būtų nuėję perniek, jei kova būtų nyki, tačiau viskas buvo priešingai – nuo pirmos iki paskutinės minutės reginys buvo fantastiškas“, - džiaugėsi bokso agentas Eddie Hearnas.

S.Courtenay po kovos džiaugėsi savo pasirodymu: „Boksavausi geriau už ją ir buvau tikslesnė. Dažnai į ją pataikydavau savo „jabais“, kai ji bandė ieškoti nokautuojančio smūgio. Problemų turėdavau tada, kai įsiveldavau į laukinius apsikeitimus smūgiais, o kai laikiausi kovos plano, viskas buvo gerai. Manau, kad laimėjau kovą dėl savo „jabo“. Man pasakė, kad kita kova turėtų būti revanšas prie Rachel Ball. Aš to ir trokštu.“

Prieš kovą sportininkės labiausiai ginčijosi dėl to, kokia apranga sportininkėms yra derama, o kokia – ne. Nepaisant įžeidimų iš S.Courtenay, E.Bridges vis tiek elgėsi sau įprastai ir svėrimuose pasirodė apsirengusi itin pikantiškai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų