Phillipas Adamsas | Scanpix nuotr.

Phillipas Adamsas | Scanpix nuotr.

 Kraupi tragedija sukrėtė Pietų Karolinos valstiją (JAV). Ilgametis NFL futbolininkas Phillipas Adamsas nušovė 5 žmones, o tada nusižudė.

Šaltinių teigimu, 32-ejų Ph.Adamsas savo išpuolį pradėjo Rok Hilo apylinkėse, maždaug už 40 km nuo Šarlotės. Teigiama, kad Ph.Adamsas įsiveržė į 70-mečio gydytojo Roberto Lesslie namus ir jį nušovė. Ten pat jis nužudė 69-erių gydytojo žmoną, du jų anūkus ir 38-erių Jamesą Lewisą, kuris, kaip manoma, buvo vienas iš namo prižiūrėtojų. Šaudynių metu buvo sužeistas ir 6-asis žmogus, kuris šiuo metu gydomas ligoninėje.

Po šio išpuolio Ph.Adamsas nusižudė. Policininkų teigimu, jo kūnas buvo rastas netoliese namo, kuriame buvo įvykdytas žiaurus nusikaltimas. Su „TMZ Sports“ kalbėjęs Ph.Adamso tėvas aiškino, kad jo sūnus buvo geras vaikas, tačiau amerikietiškas futbolas visiškai jį pakeitė. „TMZ Sports“ taip pat praneša, kad Ph.Adamsas anksčiau gydėsi pas R.Lesslie, todėl jį gerai pažinojo.

Ph.Adamsas buvo pašauktas 2010 m. NFL naujokų biržoje ir netrukus prisijungė prie San Fransisko „49ers“. Vėliau jis labai dažnai keitė klubus – priklausė Naujosios Anglijos „Patriots“, Sietlo „Seahawks“, Oklando „Raiders“, Niujorko „Jets“ ir Atlantos „Falcons“. 2016 m. jis dar treniravosi su Kanzas Sičio „Chiefs“, bet į galutinę sudėtį nepateko ir nuo tada amerikietiško futbolo nebežaidė. 

Psichologinė pagalba | Organizatorių nuotr.

Psichologinė pagalba | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų