Erlingas Haalandas | Scanpix nuotr.

Erlingas Haalandas | Scanpix nuotr.

 Socialiniuose tinkluose pasklido vaizdo įrašas, kuriame buvo užfiksuotas epizodas, kaip pasibaigus UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo pirmosioms rungtynėms tarp „Manchester City“ ir Dortmundo „Borussia" komandų, vienas iš šoninių teisėjų Octavianas Sovre tunelyje paprašė Vokietijos klubo žvaigždės Erlingo Haalando autografo. Dėl tokio elgesio buvo kvestionuojamas arbitro profesionalumas.

Skelbiama, jog šoninis teisėjas jau kurį laiką renka kylančių sporto žvaigždžių autografus, jog padėtų Rumunijoje įsikūrusiai labdaros organizacijai, padedančiai autizmu sergantiems vaikams ir suaugusiems. Šiuo atveju E.Haalando pasirašytos abejos teisėjo kortelės taip pat bus parduotos aukcione, o pinigai atiteks minėtai organizacijai.

Tiesa, toks teisėjo pasiaiškinimas neįtikino Rumunijos teisėjų komisijos. Pranešama, kad ji neribotam laikui suspendavo O.Sovre. Anot pranešimų, teisėjui uždrausta dirbti artimiausiose rungtynėse tarp „Universitatea Craiova“ ir „CFR Cluj“ komandų. Kol kas nežinoma, ar sankcijos vėliau bus pratęstos.

O.Sovre elgesys užkliuvo ir UEFA teisėjų atstovui Roberto Rosetti: „Jei nori, kad žaidėjai tave gerbtų, tai kam tada prašai jų autografų? Ar jie tavęs irgi to prašo? Tai tiesiog nepateisinama, teisėjas taip rizikuoja prarasti orumą. Jis turėtų nepamiršti, kad UEFA mačuose yra gausybė kamerų, nuo kurių nepasislėpsi.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti (1)
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų