Ebanie Bridges | Youtube.com nuotr.

Ebanie Bridges | Youtube.com nuotr.

 Jau šeštadienio vakarą paaiškės naujoji WBA moterų svorio kategorijos iki 53,52 kg pasaulio čempionė. Dėl šiuo metu laisvo diržo susikaus 27-erių britė Shannon Courtenay (6-1, 3 nokautai) ir 34-erių australė Ebanie Bridges (5-0, 2 nokautai).

Savo iššaukiančia apranga svėrimų ceremonijos metu dėmesį kaustanti E.Bridges prieš kovą pažymėjo, kad taip siekia pritraukti daugiau žiūrovų į moterų boksą: „Svarbiausia tai, kas nutinka ringe. Jei mes sugebėsime pritraukti daugiau žiūrovų, tuomet galėsime parodyti, kas yra moterų boksas. Mano tikslas – pritraukti kuo daugiau sirgalių. Aš esu pasiruošusi padaryti viską, kad tik daugiau žiūrovų įsijungtų moterų bokso transliacijas. Tikiuosi, kad man pavyks įrodyti, jog nebūtina elgtis taip, kaip visoms kitoms, kad laimėtum pasaulio čempionės diržą.“

S.Courtenay, išgirdusi varžovės pasisakymą, jai greitai atsikirto: „Aš suprantu tavo argumentus, bet aš noriu, kad žmonės į mane žiūrėtų dėl tinkamos priežasties. Katie Taylor moterų boksą populiarino tikrai ne tam, kad dabar visi kalbėtume apie apatinius. Aš turiu 14-metę seserį. Mano treneriai turi jaunas dukras. Aš noriu būti tinkamas pavyzdys joms. Sunkus darbas ir užsispyrimas tave veda į priekį, o ne atviras kūno demonstravimas. Štai kodėl man visa tai nepatinka.“

Tiesa, S.Courtenay kalbos E.Bridges planų nepakeitė. Penktadienį svėrimų ceremonijoje australė vėl išsirengė iki apatinių ir atvirai demonstravo figūrą.

Svėrimų ceremonija:

E.Bridges iki šiol per karjerą nėra nugalėjusi varžovės, kuri ringe turėtų daugiau pergalių nei pralaimėjimų. Tuo tarpu S.Courtenay yra nokautavusi lenkę Dorotą Norek (6-2), kuri „box rec“ reitinge yra vos viena pozicija žemiau už E.Bridges.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų