Egidijus Kavaliauskas ir Bobas Arumas | „Top Rank“ nuotr.

Egidijus Kavaliauskas ir Bobas Arumas | „Top Rank“ nuotr.

 2019 m. dėl pasaulio čempiono diržo kovojęs lietuvis Egidijus Kavaliauskas (22-1-1, 18 nokautų) tapo laisvuoju agentu, - skelbia bokso žurnalistas Steve‘as Kimas.

„Kalbėjau su vadybininku Egiu Klimu. Jis paminėjo, kad „nuožmioji mašina“ Kavaliauskas tapo laisvuoju agentu, nes „Top Rank“ jį atleido. Tai vis dar yra pajėgus pusvidutinio svorio kategorijos kovotojas, galintis sudalyvauti keletoje gerų kovų“, - rašė S.Kimas.

E.Kavaliauskas kontraktą su „Top Rank“ pasirašė dar 2014 m., kai profesionalų bokse turėjo 4 pergales iš tiek pat galimų. Vėliau jis 7 metus priklausė „Top Rank“ agentūrai. Lietuvis per tą laikotarpį sparčiai kilo į viršų reitinguose ir galiausiai galėjo susikauti su kita „Top Rank“ agentūros žvaigžde Terence‘u Crawfordu dėl pasaulio čempiono diržo.

Dabar lietuvis yra laisvas pradėti derybas su bet kuria kita didžiąja bokso agentūra. „Top Rank“ be T.Crawfordo lietuviui nelabai ir galėjo pasiūlyti aukščiausio lygio varžovų pusvidutinio svorio kategorijoje. Šiuo metu beveik visi geriausi šios svorio kategorijos kovotojai priklauso PBC agentūrai. Su ja bendradarbiauja ir Eimantas Stanionis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų