Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

„Įdomus, – nusišypsojo „Bellator“ kovotojas Julius Anglickas (9-1-0), pradėjęs kalbą apie būsimą savo varžovą. – Per daug vaizdo įrašų neradome su jo kovomis... Gražios kovos, bet tikrai ne magija. Jokių stebuklų. Pažiūrėsime, kaip viskas susiklostys“.

Balandžio 16 dieną J.Anglickas „Bellator 257“ narve susikaus su Jungtinėse Amerikos Valstijose besitreniruojančiu, bet Aruboje gimusiu Gregory Milliardu (12-6-0).

Ši kova – kiek netikėtas posūkis: „Bellator“ organizacija buvo numačiusi, kad svorio kategorijoje iki 93 kilogramų penktą poziciją užimantis lietuvis gegužės 7 dieną susikaus su švedu Karlu Albrektssonu.

Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

„Tačiau sulaukiau skambučio su žinia, kad data ir varžovas keisis. Sutikau“, – sportas.lt sakė J.Anglickas.

G.Milliardas savo profesionalaus MMA kovotojo karjerą pradėjo 2008-aisiais Kanadoje. 2011-aisias jis pasirašė sutartį su „Bellator“, kur iškovojo vieną pergalę ir patyrė pralaimėjimą, po kurio sugrįžo kautis į Arubos organizacijų turnyrus. 2016-aisiais jis tapo „Triple X Cagefighting“ organizacijos čempionu svorio kategorijoje iki 84 kilogramų, tačiau tais pačiais metais čempiono diržą prarado. 2018-asiais Arubos kovotojas pergalingai debiutavo „Absolute Championship Berkut“ organizacijoje, o prieš dvejus metus iškovojo „Caribbean Fighting Championship“ čempiono diržą svorio kategorijoje iki 93 kg.

Aštuonių iš eilės pergalių seką turintis Mike’o Rogerso auklėtinis J.Anglickas paskutinį kartą narve kovėsi praeitų metų lapkritį. Tuomet teisėjų sprendimu jis iškovojo pergalę prieš amerikietį Alexą Polizzį.

„Būsimas priešininkas bus geresnis smūgiuotojas už A.Polizzį... Imtynės? Neblogos, bet tikrai ne tokios geros kaip A.Polizzi, kuris koledžo laikas skynė pergales ant kilimo. Treniravomės savo dalykus, ir tiek“, – sakė „Saint Charles MMA“ klube besitreniruojantis kovotojas.

J.Anglickas prisipažino, kad kovoje su A.Polizzi gavo traumą, dėl kurios kelis mėnesius negalėjo treniruotis pilnu pajėgumu – buvo įplyšusi kairiojo bicepso sausgyslė. „Vėliau reikėjo pradėti labai atsargiai treniruotis. Iš pradžių galėjau smūgiuoti tik tiesius smūgius, negalėjau mušti „kabliu“, – pasakojo kovotojas. – Skaudėjo ranką, tačiau dabar jau viskas yra gerai. Visą mėnesį – jokių problemų“.

Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

Paklaustas, ar nudžiugino „Bellator“ paskelbti kovotojų reitingai, J.Anglickas neslėpė: „Manau, kad netrukus gali viskas pasikeisti“.

Tikėtina, kad svorio kategorijos iki 93 kilogramų reitingas stipriai pasikeis, kuomet gegužės 7 dieną „Bellator“ narve įvyks kova tarp buvusių UFC kovotojų – Yoel Romero ir Anthony Johnsono.

„Manau, kad bus nesvarbu, kas laimės, bet jie abu reitinge bus už mane aukščiau, – šyptelėjo J.Anglickas. – Tikiu, kad šiek tiek smuktelsiu žemyn. Bet labai smagu, kad pirmajame „Bellator“ reitinge esu penktas. Dabar reikės labai gerai pasirodyti artimiausioje kovoje, kad išsaugočiau savo pozicijas“.

2019-ųjų lapkritį „Bellator“ debiutavęs lietuvis teigė matantis savo progresą, bet nesijaučia į priekį žengiantis labai dideliais žingsniais.

Julius Anglickas ir Mike'as Rogersas | Instagram.com nuotr

Julius Anglickas ir Mike'as Rogersas | Instagram.com nuotr

„Pripratau, kad esu čia... Bet nežinau, ar tai yra gerai. Jaučiuosi per daug patogiai. Kartais susimąstau, kad tai man gali trukdyti tobulėti, – atvirai kalbėjo J.Anglickas. – Žinau, kad dabar esu geresnis, nes stengiuosi kiekvienoje treniruotėje. Bet gali būti, kad tobulėjimas sulėtėjo, nes apie tai negalvoju taip stipriai, kaip galvojau prieš kelerius metus. Stengiuosi... Ariu, manau, daugiau negu daugelis kitų, bet kažkaip reikia pasistengti nebūti tokiu laimingu, reikia toliau varyti“.

J.Anglickas teigė, kad jokių problemų pasirengimo laikotarpiu nebūna. „Gal mūsų klubas ir nėra pats didžiausias, čia nėra šimtų žmonių, bet sparingų dienomis visi susibėga – tik paskambink ir „būm“ – yra. Sparingo partnerių tikrai užtenka, būna, kad dirbame per trijų minučių raundą su trimis skirtingais partneriais. Labai stipru. Partneriai nuolat varo iš visų jėgų. Tai – puiki patirtis. Nemanau, kad mums ir reikia tų šimtų... Turime gerų kovotojų, kurie vienas kitam padeda, o svarbiausia, visi stengiasi ir atiduoda visas savo jėgas“.

Paklaustas apie kuriamą strategiją kovai su G.Milliardu, kovotojas nusišypsojo: „Daug strategijų čia nėra, svarbiausia nedaryti klaidų“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų