Thomas Dulorme | Youtube.com nuotr.

Thomas Dulorme | Youtube.com nuotr.

 26-erių lietuvis Eimantas Stanionis (12-0-0, 9 nokautai) jau ankstyvą balandžio 11 d. rytą kausis 31-erių Thomasu Dulorme (25-4-1, 16 nokautų) iš Puerto Riko. Ketvirtadienį nuotoliniu būdu vykusioje spaudos konferencijoje Th.Dulorme patikino, kad į ringą eis tam, kad „sumedžiotų“ lietuvį.

„Treniruočių stovykla praėjo puikiai. Sunkiai dirbau kiekvieną dieną. Mačiau porą pastarųjų Stanionio kovų įrašų, bet dar negaliu pasakyti, ar jis prilygsta geriausiems mano sutiktiems varžovams. Tai galėsiu atsakyti tik po mūsų kovos. Ši kova man labai svarbi, nes ji man gali atverti daugiau galimybių ateityje. Motyvacijos man tikrai netrūksta“, - sakė Th.Dulorme, kuris dar niekada karjeroje nėra pralaimėjęs 2 kovų iš eilės, o į ringą kautis su lietuviu kaip tik ir žengs po nesėkmės.

Per karjerą Puerto Riko boksininkas kovėsi su tokiomis žvaigždėmis kaip Jamalas Jamesas, Jessie Vargasas, Terence‘as Crawfordas ir Yordenis Ugas. Su dviejų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu J.Vargasu jis netgi baigė kovą lygiosiomis.

„Sutinku su Stanionio pasakymu, kad mes abu ringe keisimės „bombomis“. Kaip sakoma ispanų kalboje, eisiu į ringą „sumedžioti“ varžovą. Mano patirtis šioje kovoje taps labai svarbiu faktoriumi. Pažiūrėsime, kaip Stanionis „plaukios“ 8-9 raunde. Stanionis yra visai kitoks varžovas nei Jamalas Jamesas. Stanionis eina į priekį, užsiima ringo vidurį ir turi stiprų smūgį. Prieš tokio stiliaus varžovą man bus lengviau atlikti savo darbą“, - aiškino Th.Dulorme.

Thomaso Dulorme spaudos konferencija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti
Anoniminiai (16)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų