Veronika Stepanova ir Lucas Chanavat | Instagram.com nuotr

Veronika Stepanova ir Lucas Chanavat | Instagram.com nuotr

 Viena talentingiausių pasaulio slidininkių rusė Veronika Stepanova „Sport24.ru“ paaiškino, kodėl yra tokia aktyvi socialiniuose tinkluose.

„Slidinėjimo sportas kol kas nėra toks populiarus kaip biatlonas, todėl stengiuosi kaip įmanoma labiau jį nušviesti. Pastebėjau, kad žmonėms įdomu tai, ką darau. Sulaukiu didžiulio fanų dėmesio, daugybės komentarų ir žinučių. Pasitaiko ir žinučių su kvietimais į pasimatymą. Jiems arba neatrašau, arba parašau, kad turiu draugą ir jų atsiprašau. Tiesą pasakius, aš pati 2013-2014 m. stebėdavau tik biatloną, o slidinėjimas būdavo neįdomus. Transliacijų reitingai irgi įrodo, kad biatlonas yra populiaresnis. Kodėl taip susiklostė? Turbūt todėl, kad biatlone yra daugiau faktorių, nulemiančių rezultatą. Slidinėjime dažniausiai laimi stipriausias, o biatlone viską gali nulemti vėjo greitis ar kryptis“, - aiškino V.Stepanova.

Rusė taip pat įvardijo gražiausią slidininką pasaulyje: „Tai būtų prancūzas Lucas Chanavat. Jis labiausiai išsiskiria. Ką palaikydavau tais laikais, kai stebėdavau biatloną? Martiną Fourcade‘ą. Jis tada būdavo lyderis. Labai myliu prancūzus? Taip, jie kažką savyje turi (juokiasi – aut. past.).“

Šių metų pasaulio jaunimo čempionate V.Stepanova laimėjo auksą 5 km lenktynėse laisvuoju stiliumi, o su komandos draugėmis pelnė sidabrą estafetėje 4x3,3 km. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų