Šoninis teisėjas paprašė E.Haalando autografo   | „Stop“ kadras

Šoninis teisėjas paprašė E.Haalando autografo | „Stop“ kadras

Socialiniuose tinkluose pasklido vaizdo įrašas, kuriame buvo užfiksuotas epizodas, kaip pasibaigus UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo pirmosioms rungtynėms tarp „Manchester City“ ir Dortmundo „Borussia" komandų, vienas iš šoninių teisėjų tunelyje paprašė Vokietijos klubo žvaigždės Erlingo Haalando autografo. Dėl tokio elgesio buvo kvestionuojamas arbitro profesionalumas.

Visgi skelbiama, jog šoninis teisėjas jau kurį laiką renka kylančių sporto žvaigždžių autografus, jog padėtų Rumunijoje įsikūrusiai labdaros organizacijai, padedančiai autizmu sergantiems vaikams ir suaugusiems. Šiuo atveju E.Haalando pasirašytos abejos teisėjo kortelės taip pat bus parduotos aukcione, o pinigai atiteks minėtai organizacijai.

Norvegijos futbolininkas yra vienas iš labiausiai šiuo metų geidžiamų talentų Europoje. Galimybe įsigyti E.Haalandą domisi didžiausi futbolo grandai: „Barcelona“, Madrido „Real“, „Manchester United“ ir „Manchester City“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų