Jorge Masvidalis | Youtube.com nuotr.

Jorge Masvidalis | Youtube.com nuotr.

 Balandžio 24-ą dieną Džeksonvilyje vyksiančiame „UFC 261“ turnyre bus surengta UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono Kamaru Usmano ir Jorge Masvidalio antroji dvikova.

Kalbėdamas su Arieliu Helwani, J.Masvidalis sulaukė klausimo apie keletą potencialių ateities varžovų – Colby Covingtoną, Leoną Edwardsą ir Nate‘ą Diazą. Nors pirmieji du varžovai tarp reitingo lyderių, tačiau J.Masvidalis nedvejodamas pareiškė, kad iš šio trejeto didingiausia būtų kova prieš N.Diazą, nors jis net nėra reitinguotas.

„Covingtonas? Tai nebūtų didinga kova. Aš pritraukčiau „pay-per-view“ pardavimų, bet Covingtonas to nepadarytų. Jis niekada nebuvo paklausus kovotojas. Tu gal ir sakai, kad mūsų kova su Edwardsu būtų didinga, bet aš taip nemanau. Niekas nežino to močkrušio. Aš nuvykstu į jo gimtajį miestą ir ten žmonės prašinėja mano autografų. Aš prieš Diazą – čia jau didinga kova. Mano atstovai kalbėjo su jo atstovais dėl revanšinės kovos ir, tiesą pasakius, nežinau, kodėl viskas įstrigo. Gal Diazui netiko pasiūlyta data, gal jis tiesiog pagalvojo, kad nebenori, jog jo veidas narve vėl būtų sumaitotas. Gal Diazas dar žada pradėti modelio karjerą. Nežinau. Aš jam sakiau, kad mes galėsime susikauti antrą kartą. Savo žodžio visada laikausi, tik nežinau, kada tai įvyks. Gal tai bus šiemet, gal tai bus po kovos su Usmanu. Galiu tik garantuoti, kad antroji kova tikrai įvyks, jei tik Diazas to norės. Aš nieko prieš vėl sumalti jo veidą, sulaužyti šonkaulius ir palaužti sielą“, - sakė J.Masvidalis.

Amerikietis pažymėjo, kad narve norėtų nubausti ir C.Covingtoną, tačiau tikina, kad ta kova vyks tik tada, kai jis pats to panorės: „Tikrai noriu sužeisti tą vyruką taip, kaip dar niekas jo nesužeidė. Noriu, kad po mūsų akistatos mano kova su Askrenu atrodytų kaip labai gailestingas pasirodymas. Kova su Covingtonu įvyks, bet tik tada, kai aš tai pasakysiu.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų