Aras Gibieža | Organizatorių nuotr.

Aras Gibieža | Organizatorių nuotr.

 Garsiausias Lietuvos motoakrobatas, daugybės varžybų laimėtojas, „Red Bull“ atletas Aras Gibieža gali pasigirti ne tik gausybe titulų ar sėkminga karjera, tačiau ir novatoriška vizija. Kol didžioji Lietuvos dalis galynėjosi su karantino apribojimais, Aras tobulino savo motociklininko įgūdžius... ledo arenoje, kur nufilmavo įspūdingą klipą „Ledas!”. Jo premjera Vilniaus oro uoste vyks jau šį šeštadienį, 12 val.

Tai – efektingas premjeros projektas, mat klipui pasibaigus Aras žiūrovams surengs gyvą pasirodymą, o kad tilptų visi norintys, šią kombinaciją per visą dieną pakartos net keturis kartus! Orų prognozės žada, kad šis pasirodymas vyks nebe ant ledo, tačiau motociklininkas suponuoja, kad gyva programa įspūdžių paliks ne ką mažiau.

Kas tas Aro „Ledas!”? Tai itin trumpo metražo ekstremalių triukų filmas, kuris trunka vos kiek daugiau nei tris minutes. Tačiau šiose trijose minutėse telpa itin sudėtingi triukai ant ledo– šviesoje, tamsoje, čiuožiant, slystant, ir net šokant nuo besisukančio motociklo ir pagaunant oru skriejančią skardinę. Aras pasistengė kaip reikiant.

Į premjeros sesijas Vilniuje bilietų jau nebeliko, tačiau tokią pačią programą balandžio 17 d. vis dar galima pamatyti Kaune. Nemokamą bilietą su kodu „Ledas!“ atsiimti galite „Bilietai.lt“ svetainėje. Na, o jei vis tik nusprendėte pasilikti namuose – sijunkite tiesioginę renginio transliaciją per „15min”, kurią ves puikiai visiems pažįstamas Jonas Nainys.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų