Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

 Trečiadienį startavo „Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygos atkrintamosios varžybose. Sudėtingame ir koronaviruso pandemijos stipriai pakoreguotame sezone lemiamas kovas pradėjo ir lygos debiutantė Gargždų „Amber-Arlangos“ komanda.

Lietuvos ekipa reguliariajame sezone užėmė aštuntą vietą ir ketvirtfinalyje kaunasi su turnyro favorite ir reguliariojo sezono nugalėtoja „Saaremaa VK“ (Estija) ekipa. Šis estų klubas yra 2019 metų lygos vicečempionas, o 2020 metais dominavo turnyre, kuris po ketvirtfinalio etapo buvo nutrauktas dėl koronaviruso grėsmės.

Pirmosiose ketvirtfinalio iki dviejų pergalių rungtynėse „Amber-Arlanga“ metė iššūkį pajėgiems varžovams, bet turėjo pripažinti jų pranašumą 1-3 (25:23, 22:25, 17:25, 16:25).

Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

Energingai rungtynes pradėję šeimininkai sugebėjo laimėti pirmą setą ir gana rimtai priešinosi varžovams antrajame. Visgi vėliau išlaikyti tokio pačio žaidimo lygio nepavyko ir „Saaremaa“ tinklininkai iškovojo pirmąją pergalę.

„Mums pritrūko daugiau žaidybinių treniruočių kartu. Pirmuose dviejuose setuose buvo daugiau broko nei įprastai, bet žaidėme lygiai, gerai tvarkėmės su priėmimu, buvome pakankamai efektyvūs puolime. Bet antroje mačo pusėje, trečiajame sete dar pirmaujant 13:10, mes tarsi išėjome iš rungtynių. Prasidėjo problemos priėmime. Automatiškai viską pradėjome žaisti per kraštus, o ten mūsų atakos procentas buvo labai prastas. Padarėme milžinišką klaidų skaičių, o žaidžiant prieš tokio lygio komandą, tai yra tiesiog neatleistina. Varžovų gynyba tavo mums sunkiai įveikiama ir varžovai pabėgo į priekį“, - mintimis dalinosi „Amber-Arlangos“ treneris Saulius Matikonis.

Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

Gargždų „Amber-Arlanga“ | M.Baranausko nuotr.

Gargždų komandai 15 taškų pelnė Robertas Juchnevičius, 11 – Linas Starkutis, 10 Patrikas Stankevičius. Estijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Keithas Pupartas (15 tšk.).

„Gaila, kad pralaimėjome, bet žaidėme su aukšto lygio komanda. Patirties trūkumas mums kišo koją setų pabaigose. Trečiajame sete pasijautė, kad varžovai ėmė žaisti geriau. Iki atsakomųjų rungtynių kažką pakeisti bus sudėtinga. Bandysime daugiau žaisti kartu, atsinešti daugiau noro, daugiau emocijos ir daugiau kovos“, - pridūrė „Amber-Arlangos“ žaidėjas Audrius Knašas.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Estijoje. Jei prireiktų trečiųjų rungtynių, jos sekmadienį taip pat vyktų Estijoje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų