Vytautas Andriuškevičius | Organizatorių nuotr.

Vytautas Andriuškevičius | Organizatorių nuotr.

Buvęs Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės ir PFA Lietuva narys Vytas Andriuškevičius baigia karjerą. Tai socialinėje erdvėje pranešė Profesionalių futbolininkų asociaciją.

Per savo sėkmingą futbolininko karjerą alytiškis atstovavo Lietuvos, Lenkijos, Švedijos, Nyderlandų, JAV, Kazachstano futbolo klubams.

Lietuvos nacionalinėje futbolo rinktinėje V.Andriuškevičius sužaidė 31 mačą ir pelnė 1 įvartį, Vilniuje į Portugalijos rinktinės vartus.

Baigęs karjerą, trisdešimtmetis dabar jau buvęs futbolininkas prisijungė prie Portlande (JAV) esančios ir 1500 futbolininkų turinčios futbolo akademijos Oregon Premier FC Academy.

„Jau paskutinius metus buvo minčių apie tai, kad gal jau vertėtų baigti karjerą. Sveikata neleisdavo atiduoti maksimumo, būdavo nedidelių traumelių, o tada prasidėjo ir pandemija“, – apie savo sprendimą pasakojo futbolininkas.

„Su drauge nusprendėme, kad, kol yra daug noro kurti kažką savo ir išbandyti jėgas svetur, tam nebus geresnio laiko nei dabar. Labai norėjosi grįžti į Portlandą, čia jaučiausi arčiausiai namų. Vienas draugas vis užklausdavo, ar nenoriu atvažiuoti čia ir pradėti treniruoti pats, visa kita jau detalės ir štai aš jau naujame kelyje. Svarbiausia, kad yra noro“, – mintimis apie naują karjeros etapą dalinosi jis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų