Adriano Moraesas ir Demetriousas Johnsonas | „Stop“ kadras

Adriano Moraesas ir Demetriousas Johnsonas | „Stop“ kadras

 „ONE FC“ čempionas Adriano Moraesas (19-3) tapo pirmuoju kovotoju pasaulyje, kuriam pavyko nokautuoti buvusį ilgametį UFC čempioną Demetriousą Johnsoną (30-4-1).

Pergalę A.Moraesas pasiekė Singapūre vykusiame „One on TNT 1“ turnyre antrame raunde.

Aktyvioje kovoje kovotojai keitėsi smūgiais, kol galiausiai antrame raunde, likus 2 min. 47 sek. A.Moraesas pastūmė D.Johnsoną ir šis parkrito ant nugaros. Kol pastarasis stengėsi apsiginti ir atsistoti, A.Moraesas keliu pataikė į D.Johnsoną, atliko smūgių krušą ir teisėjas sustabdė kovą.

D.Johnsonas UFC organizacijoje nuo 2012 m. birželio buvo iškovojęs 13 pergalių iš eilės, tačiau tada jį teisėjų sprendimu nugalėjo Henry Cejudo ir privertė D.Johnsoną ieškoti naujos organizacijos. Pasirinkęs „ONE FC“, jis iškovojo dvi pergales teisėjų sprendimais, įveikdamas Tatsumitsu Wada ir Danny Kingadą, kol galiausiai dabar jį nokautavo A.Moraesas.

31-erių metų brazilas A.Moraesas „ONE FC“ kovoja nuo 2013 m. ir dabar joje yra iškovojęs 10 pergalių bei patyręs 3 pralaimėjimus. Paskutinis jo pralaimėjimas buvo patirtas 2018 m. birželį, kai skirtingu teisėjų sprendimu jis nusileido Geje Eustaquio bei prarado čempiono titulą, prieš kurį revanšavosi po pusmečio ir susigrąžino čempiono diržą. Nuo tada A.Moraesas nekovojo ir sugrįžęs po daugiau nei dviejų metų pertraukos įveikė buvusį ilgametį UFC čempioną D.Johnsoną.

A.Moraesas „ONE FC“ svorio kategorijos iki 61,2 kg čempionu viso yra tapęs tris kartus. Iš pradžių jis tai padarė 2014 m. rugsėjį, kai nugalėjo G.Eustaquio, tačiau titulą prarado 2015 m. lapkritį, pralaimėjęs Kairatui Akhmetovui. A.Moraesas titulą susigrąžino 2017 m. rugpjūtį, kai atsirevanšavo K.Akhmetovui. Trečias kartas, kuomet A.Moraesas prarado ir susigrąžino titulą, buvo jau anksčiau minėtos jo kovos su G.Eustaquio.


Kitoje kovoje taip pat buvęs UFC ir „Bellator“ čempionas Eddie Alvarezas (10-8) buvo diskvalifikuotas jau pirmame raunde kovoje su Iuri Lapicus (15-1).

Po trumpos įžangos E.Alvarezas atliko parvertimą ir dominavo prieš varžovą ant žemės. I.apicus pasuko veidą link narvo tvoros, palikdamas atvirą pakaušį, į kurį kelis kartus pataikė E.Alvarezas. I.Lapicus rėkdamas atsigulė ant grindų, o nedelsdamas įsikišo teisėjas Justinas Brownas, kuomet E.Alvarezas toliau smūgiavo „plaktuku“.

Išgirdęs apie diskvalifikaciją, E.Alvarezas išreiškė savo nuomonę, kad smūgiai buvo teisėti, tačiau atsiprašė už prasižengimą ir išreiškė susirūpinimą dėl varžovo sveikatos, kuris buvo išgabentas neštuvų pagalba.

„Jūs pastatėte mane į narvą, kuriame yra teisėjas. Kad ir ką jis pasakytų, yra taip, kaip yra. Atsiprašau, tikiuosi Iuri viskas gerai“.

E.Alvarezas ONE FC organizacijoje per 4 kovas iškovojo vos 1 pergalę ir patyrė 3 pralaimėjimus.


Buvęs „Ares FC“ kovotojas, Senegalo MMA žvaigždė Oumaras „Reug Reug“ Kane‘as iškovojo antrą pergalę „ONE FC“ organizacijoje. Šį kartą „Reug Reug“ pirmame raunde nokautavo profesionalaus MMA debiutantą Patricką Schmidą (0-1)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų