Astra Sharma | „Twitter“ nuotr.

Astra Sharma | „Twitter“ nuotr.

 Kolumbijoje vykstančiame WTA 250 serijos „Copa Colsanitas“ moterų teniso turnyre užfiksuotas absurdiškas epizodas, sugadinęs mačą australei Astrai Sharmai (WTA-134).

Australė susitiko su itale Giulia Gatto-Monticone (WTA-177). Trečiajame sete rezultatas buvo 1:1, o A.Sharma varžovės padavimų metu pirmavo 30:0. Tada ji laimėjo dar vieną tašką ir turėjo susikurti tris „break pointus“, bet teisėjas sugebėjo sumaišyti rezultatą ir manė, kad prieš tai italė pirmavo 30:0, todėl paskelbė, kad rezultatas yra 30:15, o ne 0:40.

Italė tuomet laimėjo vieną tašką ir pagal teisėją pirmavo 40:15, nors realiai buvo atsilikusi 15:40. Negana to, A.Sharma tuomet pelnė tašką ir turėjo laimėti geimą, bet teisėjas paskelbė, kad italė pirmauja 40:30. A.Sharma po šio taško jau ėjo link kėdės, nes buvo gerai suskaičiavusi, ko jai reikia pergalei geime. Australė nesuprato, kas vyksta, bet netrukus pratęsė mačą ir pagal teisėjo sugalvotą skaičiavimo sistemą pralaimėjo geimą. Nuo to momento A.Sharma nebeatsitiesė ir pralaimėjo visus likusius mačo geimus.

„Tai buvo siaubinga. Teisėjas man pasakė, kad nėra tikras dėl rezultato, bet aš jam negalėjau detaliai nupasakoti, kaip laimėjau kiekvieną tašką, todėl nusprendžiau negaišti laiko, besiginčydama su juo“, - rašė A.Sharma.

WTA 250 serijos moterų teniso turnyro Kolumbijoje prizų fondą sudaro 235,238 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų