Umaras Nurmagomedovas ir Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

Umaras Nurmagomedovas ir Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

 Šių metų sausio mėnesį pirmą pergalę stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje UFC iškovojęs Chabibo Nurmagomedovo pusbrolis Umaras Nurmagomedovas (13-0) ilgam iškrito iš rikiuotės.

U.Nurmagomedovo debiuto UFC teko ilgokai palaukti, nes trys jo kovos buvo atšauktos, kol galiausiai dagestanietis svorio kategorijoje iki 61,2 kg susikovė su kazachu Sergejumi Morozovu (16-4) ir nugalėjo jį antrajame raunde smaugimo veiksmu.

Dabar U.Nurmagomedovas pasidalino žinia, kad gulėsi ant operacinės stalo, kur jam sėkmingai buvo atlikta kryžminių raiščių operacija bei atskleidė, kad dabar vyks 6 mėnesių reabilitacija. Šia žinia pasidalino beveik 28 mln. sekėjų „instagrame“ turintis Ch.Nurmagomedovas.

Umaras Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

Umaras Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

Po to, kai paskelbė apie karjeros pabaigą, Ch.Nurmagomedovas vieno iš savo komandos narių kampe stovėjo 4 kartus ir kartu su savo auklėtiniais iškovojo visas pergales, o vienas perspektyviausių jo bičiulių yra Islamas Machačevas, kuris Ch.Nurmagomedovo yra įvardinamas kaip būsimas UFC čempionas lengvame svoryje.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų