Thomasas Dulorme | Organizatorių nuotr.

Thomasas Dulorme | Organizatorių nuotr.

  26-erių lietuvis Eimantas Stanionis (12-0-0, 9 nokautai) planavo į profesionalų bokso ringą grįžti kovo 27 d., tačiau jo kova su 31-erių Thomasu Dulorme (25-4-1, 16 nokautų) oficialiai buvo perkelta į balandžio 10 d. Apie galimą šių boksininkų kovą buvo kalbama dar praėjusių metų gruodį, tačiau Th.Dulorme tada nespėjo atsigauti nuo koronaviruso, o lietuvio varžovu buvo paskirtas Janeris Gonzalezas, kurį E.Stanionis nokautavo 9-ajame raunde.

„Mohegan Sun“ kazino patalpose E.Stanionis ir Th.Dulorme „apšildys“ Jarono Enniso ir Sergejaus Lipineco kovą. Tai pirmas kartas, kai lietuvio kovai bus numatyta 12 raundų. Ši kova bus reikšminga WBA organizacijai, nes ji yra reitingavusi abu kovotojus: E.Stanionis neseniai šoktelėjo į 10-ą vietą, o Th.Dulorme yra 14-as. Nugalėtojas gerokai priartės prie titulinės kovos.

Neseniai patalpintame „Boxeomundial.com“ vaizdo pokalbyje Th.Dulorme patikino manantis, kad šią kovą jis gali bet kuriame raunde užbaigti nokautu, nors lietuvis ir nėra patyręs dar nei vieno pralaimėjimo.

„E.Stanionis yra jaunas ir tikrai ateina alkanas pergalių. Žinau, kad tai bus sunki kova, bet mano patirtis prieš geresnius varžovus nulems laimėtoją“, – sakė ekspertų autsaideriu laikomas Th.Dulorme. „Manau, kad E.Stanionio komanda padarė labai rimtą klaidą. Aš turiu galią laimėti nokautu, o patirtį – laimėti teisėjų sprendimu. Turėjau daugiau nei du mėnesius treniruočių, kad pasiekčiau geriausią savo fizinę būklę. Suprantu, kad ši kova gali nulemti mano karjeros ateitį. Pasitikiu savo darbu, kurį atlikome treniruočių stovykloje. Žinau, kad E.Stanionio komanda mano, jog gali pasinaudoti mano vardu ir kovų rekordu kaip tramplinu perkelti Eimantą į didžiųjų įvykių gretas, bet nemanau, kad tai įvyks.

Manau, kad tai yra rimta jų padaryta klaida. Esu įsitikinęs, kad tai bus jaudinanti kova, kiekviename iš pasirodymų aš įdedu viską, kad patenkinčiau gerbėjus ir televizijas, o šį kartą nebus kitaip. Primesiu savo patirtį, jėgą ir įgūdžius. Stanionis dar nebuvo sutikęs tokio lygio varžovo kaip aš. Tuo pasinaudosiu ir pasieksiu pergalę“.

Th.Dulorme 2015 m. kovėsi su pačiu Terence‘u Crawfordu dėl WBO lengvesniojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Tada Puerto Riko kovotojas 6-ajame raunde pralaimėjo techniniu nokautu. Vėliau jis sutiko ir daugiau garsių varžovų. 2017 m. jis teisėjų sprendimu pralaimėjo dabartiniam čempionui kubiečiui Yordeniui Ugasui, 2018 m. pasiekė lygiąsias prieš Jessie Vargasą, o šių metų rugpjūtį teisėjų sprendimu pralaimėjo dar vienam dabartiniam čempionui Jamalui Jamesui.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų