Jorge Masvidalis | Youtube.com nuotr.

Jorge Masvidalis | Youtube.com nuotr.

 Balandžio 24-ą dieną Džeksonvilyje vyksiančiame „UFC 261“ turnyre bus surengta UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono Kamaru Usmano ir Jorge Masvidalio antroji dvikova.

Šį kartą, skirtingai nei prieš pirmąją kovą, J.Masvidalis turės pilnavertę treniruočių stovyklą ir jam per keletą dienų nebereikės numesti beveik 10 kg svorio. Amerikietis įsitikinęs, kad tai ir bus svarbiausias faktorius antrojoje kovoje.

„Dabar man nereikės numesti beveik 10 kg svorio per 6 dienas. Prieš pirmą kovą mano organizmas neteko daug vandens. Jau dabar man iki svorio kategorijos ribos betrūksta 4-5 kg, todėl viskas bus kitaip. Manau, kad tai ir bus esminis kovos faktorius. Kai pasieksiu revanšą, mes tikrai padarysime trilogiją. Tikrai neužbaigsime visko su rezultatu 1:1“, - žadėjo J.Masvidalis.

Tuo tarpu K.Usmanas yra įsitikinęs, kad J.Masvidalis nėra aukščiausios klasės kovotojas: „Tiesiog, lyginant mane su Jorge, yra akivaizdus lygių skirtumas. Aš esu elitiniame lygyje, o jis to dar nepasiekė.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų