Londono „Chelsea“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo pirmose rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Porto“ futbolininkus.

Mateusas Uribe 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Masonas Mountas 32-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Jesusas Manuelis Corona 43-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir „Porto“ ataka nutrūko.

Pepe 43-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Anglijos komandos vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Moussa Marega 51-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Edouardas Mendy meistriškai atrėmė kamuolį.

Benjaminas Chilwellas 85-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir įtvirtino Anglijos klubo pergalę 2:0.