Kepa ir Antonio Rudigeris | Scanpix nuotr.

Kepa ir Antonio Rudigeris | Scanpix nuotr.

 Londono „Chelsea“ klube – vidinis konfliktas. Pranešama, kad po gėdingo pralaimėjimo 2:5 prieš „West Brom“ futbolininkus treniruotėje susikibo Kepa ir Antonio Rudigeris. Vokietis anksčiau laiko buvo išsiųstas namo, o „Chelsea“ strategas Thomas Tuchelis patikino, kad konfliktas tarp žaidėjų buvo rimtas.

„Kartais treniruotėse būna nedidelių nesutarimų tarp žaidėjų, kai net nereikia kištis, nes viskas ir taip greitai išsisprendžia, tačiau šį kartą situacija buvo rimta. Turėjome įsikišti ir juos išskirti. Kol kas jokių bausmių neskyrėme, nes jie klausė mūsų nurodymų ir susitvarkė su emocijomis“, - kalbėjo Th.Tuchelis.

„Chelsea“ strategas taip pat apgailestavo, kad tokie dalykai iškyla į viešumą: „Tai, kad tokie dalykai būna paviešinami, manęs jau nestebina. Dabar turime tiek daug informacinių kanalų, kad žinioms sklisti yra labai daug būdų. Girdėjau, kad ir trumpas mano pasisakymas futbolininkams po rungtynių buvo paviešintas. Tai nėra malonu. Manau, kad tokios detalės turėtų likti klubo viduje, o ne būti paviešintos.“

Jau trečiadienį „Chelsea“ pradės UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį, kur susitiks su „Porto“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų