„CBet“
IV kėlinys, 1 min.
58
:
72
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Laura Asadauskaitė | UIPM/Virag Buza nuotr.

Laura Asadauskaitė | UIPM/Virag Buza nuotr.

 Trečiadienį Bulgarijos sostinėje Sofijoje prasidės 2021 m. šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės 3 etapas, kuriame dayvaus ir Laura Asadauskaitė-ZadneprovskienėPastarąjį kartą oficialiose varžybose olimpinė čempionė dalyvavo 2019-ųjų rugsėjo mėn.

Moterų atrankos varžybose trečiadienį taip pat dalyvaus Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė. Ketvrtadienį vyrų atrankos varžybose savo jėgas išbandys Dovydas Vaivada. Moterų varžybų finalas vyks penktadienį, o vyrų - šeštadienį.

Paskutinis Pasaulio taurės etapas vyks taip pat Sofijoje balandžio 15-18 d. Jame kartu su jau išvardintais lietuviais dalyvaus Gintarė Venčkauskaitė ir Justinas Kinderis. Pasaulio taurės finalas gegužės 13-16 dienomis bus surengtas Vengrijoje.

Pasaulio taurės varžybos - vienas iš atrankos į Tokijo olimpines žaidynes etapų. Kol kas olimpinius kelialapius yra pelnę Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, G. Venčkauskaitė ir J. Kinderis. Vienai šaliai olimpinėse žaidynėse gali atstovauti po du vienos lyties atstovus.

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos vykdomojo komiteto sprendimu L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir J. Kinderis turi garantuotas vietas olimpinėse žaidynėse. Jei tarp moterų olimpinį kelialapį, be G. Venčkauskaitės, pavyktų iškovoti dar vienai sportininkei, antrosios vietos olimpinėje rinktinėje likimą lemtų Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės sąjungos olimpinis reitingas. Į Tokiją vyktų ta sportininkė, kuri šiame reitinge užimtų aukštesnę vietą.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų