Juanas Cala | „Twitter“ nuotr.

Juanas Cala | „Twitter“ nuotr.

 Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sekmadienį vykusių rungtynių tarp „Cadiz“ ir „Valencia“ komandų metu pirmajame kėlinyje netrūko aistrų po įvykusio susidūrimo tarp Juano Cala ir Mouctaro Diakhaby. Incidento metu M.Diakhaby užsipuolė „Cadiz“ futbolininką po to, kai išgirdo rasistinį užgauliojimą. Visgi šiuo metu nėra aišku, kokį komentarą pasakė J.Cala.

Po ilgai trukusios diskusijos tarp žaidėjų ir teisėjų bei M.Diakhaby užsidirbtos geltonos kortelės, „Valencia“ žaidėjai nusprendė į šią situaciją sureaguoti – paliko aikštę. Visgi žaidėjai po penkių minučių sugrįžo į aikštę ir rungtynės buvo pratęstos, kurias vėliau „Cadiz“ laimėjo rezultatu 2 – 1. „Valencia“ komanda išplatino pranešimą paaiškindama, jog sprendimą sugrįžti į aikštę ir pratęsti rungtynes priėmė tik sulaukę M.Diakhaby prašymo tai padaryti.

Spaudos konferencijoje J.Cala griežtai atmetė jam pareikštus kaltinimus. Jis taip pat pareikalavo atsiprašymo.

„Aš nesuprantu, kodėl visi pamiršo tokį dalyką kaip nekaltumo prezumpcija. Niekas nenusipelno būti taip viešai linčiuojamas. Štai mano telefono numeris. Bent jau atsiprašykite. Aš nežinau, ar Diakhaby pats viską išsigalvojo, ar tiesiog neteisingai mane interpretavo. Man teko gyventi su kiniečiais, afrikiečiais. Buvau Gvinėjoje su Kanoute ir Zarandona. Mes dabar žaidžiame futbolą be sirgalių. Stadione turime 20-25 kameras ir mikrofonus. Nė vienas kitas žaidėjas ar treneris nieko panašaus negirdėjo“, - sakė J.Cala.

Kiek anksčiau pasklido informacija, kad J.Cala neva išvadino M.Diakhaby „suš**** juodaodžiu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų