Paddy Pimblettas | Instagram.com nuotr

Paddy Pimblettas | Instagram.com nuotr

 Sparčiai populiarėjantis UFC naujokas anglas Paddy Pimblettas skandalingai pasisakė apie Sakartvelą ir įsiutino šios šalies kovotoją Guramą Kutateladzę.

„Kokie kvaili tie kartvelai. Ne veltui rusai juos taip terorizuoja“, - juokėsi P.Pimblettas.

G.Kutateladze pareiškė, kad privers anglą atsakyti už savo žodžius: „Tas jo pasisakymas buvo labai užgaulus, todėl iš karto jam atrašiau, kad nusiramintų arba kas nors jį apramins. Jis kalbėjo apie Sakartvelą, apie mano žmones, apie karą su Rusija ir aiškino, kad mes nusipelnėme to, kas įvyko. Jei pradėti kalbėti apie tai, kad kažkas nusipelno mirti, tada tu peržengi ribą. Juokauti tokiomis temomis negalima. Reikia gerbti valstybę, šeimą ir religiją. Vėliau jis ištrynė savo pasisakymus ir iš dalies atsiprašė, tačiau aš manau, kad jis turi atsakyti už savo žodžius. Vien tai, kad ištrynei žinutę, nereiškia, kad tų žodžių niekada nesakei ar nerašei. Tikiuosi, kad vieną dieną sutiksiu jį narve ir nubausiu jį už tokį požiūrį.“

P.Pimblettas MMA narve turi 16 pergalių ir 3 pralaimėjimus. Anglas į UFC atvyksta po to, kai tapo „Cage Warriors“ puslengvio svorio kategorijos čempionu. Kol kas nežinoma, kada įvyks jo debiutas stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje. Pats anglas pažymėjo, kad jam grasinimai iš Sakartvelo yra neįdomūs.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų