Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

 Švedijos futbolo žvaigždė 39-erių Zlatanas Ibrahimovičius įtariamas dar 2011 m. Pietų Afrikoje nušovęs liūtą.

„Expressen“ rašo, kad Z.Ibrahimovičius gavo medžiotojo licenciją ir po metų nušovė laisvėje gyvenusį liūtą. Teigiama, jog dar po metų švedas į gimtinę parsivežė nušauto liūto odą ir kaukolę kaip medžioklės trofėjus.

Pietų Afrikoje, gavus specialų leidimą, medžioti liūtus leidžiama. Draudžiama juos žudyti tik uždaroje teritorijoje, kur liūtas neturėtų galimybės pabėgti. „Expressen“ ir „Daily Mail“ jau susisiekė su Z.Ibrahimovičiumi, kad šis pakomentuotų situaciją, bet švedas kol kas tyli.

Už gyvūnų teises kovojanti PETA jau pasmerkė švedą: „Zlatanas mėgsta save vadinti aršiu ir stipriu liūtu, bet tai, kad jis jaučia pasitenkinimą žudydamas liūtus ir kitus gyvūnus, parodo, koks bailys jis yra. Nereikia jokių įgūdžių ir jėgos tam, kad nušautum žvėrį, neturintį galimybės pabėgti. Visi, kurie turi sąžine, pasibaisėtų idėja žudyti gyvūnus tam, kad patenkintų savo adrenalino poreikį. Ibrahimovičiui reikia tai suprasti ir atsisakyti trofėjinės medžioklės.“  

Sėkmingą sezoną žaidžiantis Z.Ibrahimovičius „AC Milan“ gretose per 24 rungtynes jau įmušė 17 įvarčių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas taip pat po ilgos pertraukos grįžo į Švedijos rinktinę ir per 2 rungtynes atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų