Thomasas Dulorme ir Eimantas Stanionis | Instagram.com nuotr

Thomasas Dulorme ir Eimantas Stanionis | Instagram.com nuotr

  26-erių lietuvis Eimantas Stanionis (12-0-0, 9 nokautai) planavo į profesionalų bokso ringą grįžti kovo 27 d., tačiau jo kova su 31-erių Thomasu Dulorme (25-4-1, 16 nokautų) oficialiai buvo perkelta į balandžio 10 d. Apie galimą šių boksininkų kovą buvo kalbama dar praėjusių metų gruodį, tačiau Th.Dulorme tada nespėjo atsigauti nuo koronaviruso, o lietuvio varžovu buvo paskirtas Janeris Gonzalezas, kurį E.Stanionis nokautavo 9-ajame raunde.

„Mohegan Sun“ kazino patalpose E.Stanionis ir Th.Dulorme „apšildys“ Jarono Enniso ir Sergejaus Lipineco kovą. Tai pirmas kartas, kai lietuvio kovai bus numatyta 12 raundų. Ši kova bus reikšminga WBA organizacijai, nes ji yra reitingavusi abu kovotojus: E.Stanionis neseniai šoktelėjo į 10-ą vietą, o Th.Dulorme yra 14-as. Nugalėtojas gerokai priartės prie titulinės kovos.

„Stanionis yra labai geras ir labai stiprus kovotojas. Žinau Europos boksininkų stilių ir neabejoju, kad tai bus labai gera kova. Žinau, kad varžovas eis į priekį ir bandys spausti mane. Turiu surasti būdų, kaip sustabdyti Stanionį. Dėkoju PBC ir „Showtime“ už dar vieną suteiktą progą dalyvauti svarbioje kovoje“, - sakė Th.Dulorme.

31-erių kovotojas šį kartą nusprendė nevykti į Kaliforniją treniruotis su Joelu Diazu. Vietoj to jis nusprendė vykti į Las Vegasą, kur jį treniruoja garsus kubietis Ismaelis Salasas.

Praėjusių metų pabaigoje Th.Dulorme turėjo kautis su J.Ennisu, kurio kovą šį kartą „apšildys“, tačiau tada užsikrėtė koronavirusu. Boksininkas pažymėjo nežinantis, ar vadybininkai ateityje dar planuoja surengti jo kovą su J.Ennisu.

„Nežinau, ar vėliau jie bandys dar kartą surengti mano kovą su Ennisu. Šiuo metu koncentruojuosi tik į artimiausią varžovą. Covid-19 virusas manęs rimčiau nepaveikė. Niekada nesijaučiau blogai, tiesiog turėjau teigiamą testą. Nejaučiau jokių simptomų“, - pasakojo Th.Dulorme.

Th.Dulorme 2015 m. kovėsi su pačiu Terence‘u Crawfordu dėl WBO lengvesniojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Tada Puerto Riko kovotojas 6-ajame raunde pralaimėjo techniniu nokautu. Vėliau jis sutiko ir daugiau garsių varžovų. 2017 m. jis teisėjų sprendimu pralaimėjo dabartiniam čempionui kubiečiui Yordeniui Ugasui, 2018 m. pasiekė lygiąsias prieš Jessie Vargasą, o šių metų rugpjūtį teisėjų sprendimu pralaimėjo dar vienam dabartiniam čempionui Jamalui Jamesui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų