Aleksandras Jerkinas (nr. 5) | Scanpix nuotr.

Aleksandras Jerkinas (nr. 5) | Scanpix nuotr.

 Buvęs „Panevėžio“ futbolininkas 31-erių rusas Aleksandras Jerkinas Rusijoje įsivėlė į lažybų skandalą, atstovaudamas gilioje krizėje esančiam „Tambov“ klubui.

A.Jerkinas kartu su buvusiu Klaipėdos „Atlanto“ nariu baltarusiu Dmitrijumi Germanu yra įtariami sudalyvavę nelegaliose lažybose, todėl buvo iškviesti pasiaiškinti Rusijos futbolo sąjungos atstovams. Iki šiol įtarimai nepasitvirtino, o „Match TV“, kalbindama A.Jerkiną, pasiūlė rusui įrodyti savo nekaltumą su melo detektoriumi, tačiau rusas paaiškino, kad toks metodas jam nesuveiktų.

„Tas prietaisas matuoja streso lygį, širdies dūžius ir pan., o aš turiu problemų dėl streso. Įsivaizduokite, jei aš atsisėsčiau prie melo detektoriaus ir sakyčiau tiesą, bet dėl didelio streso lygio tas prietaisas rodytų, jog meluoju. Kaip aš tada įrodyčiau savo nekaltumą? Kai perskaičiau, kaip veikia tas prietaisas, supratau, kad su manimi jis nesuveiktų. Jei kaltintojai turi kažkokių įrodymų, kad aš nusikaltau, tegul juos pateikia“, - aiškino A.Jerkinas.

„Tambov“ klubo atstovai patikino, kad ir jie neturi jokių įrodymų, jog komandos žaidėjai galėjo dalyvauti nelegaliose lažybose ir yra pasiruošę juos ginti. Nepaisant to, A.Jerkinas su D.Germanu buvo suspenduoti beveik dviems savaitėms. „Tambov“ tokį sprendimą aiškino noru apsaugoti kitus komandos žaidėjus nuo gandų ir negatyvumo.

A.Jerkinas 2019 m. žaidė Panevėžyje, vėliau persikėlė į Latviją, o nuo vasario 25 d. tapo „Tambov“ nariu. Čia jis kol kas spėjo sužaisti tik 2 rungtynes. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų