Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

 Šiuo metu Kazanėje vykstančiame Rusijos plaukimo čempionate netikėtai aukso medalio nesugebėjo iškovoti Julija Jefimova.

Tituluota sportininkė 100 m krūtine nuplaukė per 1 min. 6.22 sek. ir tenkinosi sidabru. J.Jefimovą aplenkė vos 16-os metų Jevgenija Čikunova (1:06.06), kuri po pergalės pirštais dar parodė „V“ raidės gestą, reiškiantį pergalę.

„Svarbiausia tai, kad patekau į olimpiadą, o pralaimėjimas Rusijos čempionate nieko nereiškia. Čia jau pralaimėjau tiek kartų, kad manęs tai visiškai nebestebina. Aišku, gerai suprantu, kad savo laiką privalau pagerinti ir dabar intensyviai treniruosiuosi olimpiadai. Ką manau apie Čikunovą? Šaunu, kad yra tokia konkurencija, tai mus abi varo į priekį, be to, dabar žinau, kad plaukimo ateitis Rusijoje yra gerose rankose. Bus galima išeiti į „pensiją“. Tikiu, kad ji gali tapti antrąja Jefimova, o gal ir pranoks mane. Ar pamenu save 16-os? Tikrai nebuvau tokia, kaip Jevgenija. Buvau daug kuklesnė. To gesto, kurį ji man rodė, net nemačiau. Nelabai man tai ir rūpėjo“, - aiškino J.Jefimova.  

2012 m. Londono olimpiadoje rusė laimėjo bronzą, o 2016 m. Rio de Žaneire – du sidabro medalius. J.Jefimovai iki pilnos kolekcijos vis dar trūksta aukso.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų