Alexanderis Volkanovskis | Youtube.com nuotr.

Alexanderis Volkanovskis | Youtube.com nuotr.

 UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempionas 32-ejų australas Alexanderis Volkanovskis (22-1) tikrai nėra iš tų, kurie skųstųsi silpna sveikata, tačiau ir jam covid-19 virusas sukėlė rimtų problemų.

„Man tas virusas smogė labai skaudžiai. Dienų dienas praleisdavau lovoje, miegodavau iki vidurdienio, nieko nedarydavau, nieko nevalgydavau. Pradėjau kosėti krauju, turėjau kvėpavimo problemų. Laimei, dabar jau jaučiuosi geriau, galiu po truputį treniruotis. Gydytojai pasakė, kad negaliu iš karto grįžti į buvusį ritmą, todėl treniruočių intensyvumą sumažinau 50 proc. Tikiuosi po truputį vis didinti fizinį aktyvumą ir galiausiai pasiekti buvusią formą“, - sakė A.Volkanovskis.

Australas ankstyvą kovo 28 d. rytą turėjo ginti čempiono diržą prieš Brianą Ortegą, tačiau dėl ligos kova buvo nukelta. Vėliau A.Volkanovskis su B.Ortega patvirtinti „The Ultimate Fighter“ realybės šou treneriais, tad jų kova įvyks tik sezono pabaigoje.

„Lėktuve testas buvo neigiamas, atvykus į „burbulą“ – irgi neigiamas. Tada pradėjome treniruotes ir atlikome dar vieną testą, kuris jau buvo teigiamas. Man tai sukėlė šoką. Visi negalėjome suprasti, kur aš galėjau užsikrėsti. Tada mano būklė vis prastėjo ir prastėjo. Esu UFC čempionas, sportiškas ir sveikas žmogus, tačiau liga man vis smogė skaudžiai. Tai tik įrodo, kad gali būti jaunas ir sveikas, bet vis tiek susirgti sunkia covid-19 forma. Jei dar turėčiau antsvorio ar kokių gretutinių ligų, tai viskas galėjo baigtis labai liūdnai. Kai pats užsikreti sunkia forma, tada supranti, kodėl ši liga nusineša tiek daug žmonių gyvybių“, - pridėjo čempionas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų