Leonas Edwardsas | Youtube.com nuotr.

Leonas Edwardsas | Youtube.com nuotr.

 Ilgai norėtos kovos su Chamzatu Čimajevu taip ir negavęs britas Leonas Edwardsas ankstyvą gegužės 16 d. rytą „UFC 262“ turnyre pagaliau turės progą nugalėti itin garsų varžovą. Narve jo lauks kovose su Conoru McGregoru išpopuliarėjęs Nate‘as Diazas.

Įdomu tai, kad L.Edwardso ir N.Diazo kovai numatyti 5 raundai. Tai pirmas kartas istorijoje, kai netitulinė antroji pagrindinė vakaro kova UFC narve truks ne 3, o 5 raundus. Yra manančių, kad N.Diazui ilgesnė kovos trukmė būtų naudingesnė, tačiau britas laikosi kitos nuomonės.

„Tai tiesiog reiškia, kad Nate‘as ilgiau bus kankinamas narve. Visi aiškina, kad jam ilgesnė kova būtų į naudą, nes jis kovoje su Masvidaliu neva planavo 4-5 raunduose didinti tempą. Jei jis vėl žada taikyti tą patį planą, tada pirmi 3 raundai jam bus labai ilgi. Aš niekada nebuvau, niekada nepralaimėjau skausmingu veiksmu. Eisiu į narvą su tikslu sužeisti varžovą ir jį pribaigti. Noriu įrodyti, kad esu visa galva aukštesnis už oponentą ir tuo nuoširdžiai tikiu. Manau, kad mano rankų ir alkūnių smūgių bei spyrių kombinacijos jį sužeis. Pridėkite mano graplingą, ištvermę ir suprasite, kodėl manau esąs geresnis už jį visose srityse“, - sakė L.Edwardsas.

Nieko gero N.Diazui nežada ir brazilas Gilbertas Burnsas: „Nate‘ui tai labai neparanki kova. Manau, kad Leonas laimės be didesnių problemų ir tai bus viena didžiausių jo karjeros pergalių. Leonui pastaruoju metu labai nepalankiai „sukrisdavo“ įvairios aplinkybės, tikiuosi, kad jam nustos nesisekti ir jis pagaliau gaus tai, ko nusipelnė. Jis jau iškentė daug atšauktų kovų, vėliau dar dėl to įdūrimo į akį kova buvo anuliuota... Dabar jis pagaliau turės progą padidinti savo žinomumą, nugalėjęs tokį garsų varžovą kaip Nate‘as Diazas.“

UFC pusvidutinio svorio kategorijos reitinge L.Edwardsas yra 3-ias, o N.Diazas į reitingą nepatenka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų