Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

 Ankstyvą liepos 11 d. rytą Lietuvos laiku „UFC 264“ turnyre išvysime amerikiečio Dustino Poirier (27-6) ir airio Conoro McGregoro (22-5) trilogijos pabaigą.

C.McGregoras šiuo metu lengvo svorio kategorijos reitinge tėra 6-as, bet pergalė prieš D.Poirier veikiausiai leistų jam dalyvauti titulinėje kovoje, nes amerikietis yra reitingo lyderis. Beveik neabejojama, kad šios kovos laimėtojas vėliau susitiks su Michaelio Chandlerio ir Charleso Oliveiros dvikovos nugalėtoju. Pastarojoje kovoje paaiškės naujasis pasaulio čempionas, pradėsiantis erą po Chabibo Nurmagomedovo.

D.Poirier ir C.McGregoras kovojo jau du kartus: pirmą sykį dar 2014 m. rugsėjį, o tada C.McGregoras pirmame raunde techniniu nokautu įveikė D.Poirier. Tai buvo vos ketvirtoji C.McGregoro UFC kova.

Antrą kartą jie susitiko 2021 m. sausį, o tada D.Poirier antrame raunde techniniu nokautu nugalėjo C.McGregorą ir jam išrašė pirmą karjeros tokio tipo pralaimėjimą.

Balandžio 6-ą suėjo lygiai aštuoneri metai, kai C.McGregoras kovoja UFC organizacijoje, o tai pažymėdamas, kovotojas prisiminė tų laikų treniruotes ir papasakojo, kaip jis tapo puslengvio svorio kategorijos (iki 145 svarų arba 65,8 kg) čempionu.

„Šiandien 2013-ais metais aš debiutavau UFC. Kokia kelionė! Tai taptų mano 12-uoju nokautu MMA kovose. D.Poirier taptų mano 12-uoju pirmojo raundo nokautu. Tai bus 12-oji mano pasirodymu pagrindinėje kovoje. Retai pasitaikanti kompanija“, – rašė C.McGregoras. „Apie savo debiutą UFC sužinojau likus 9 savaitėms. Praleidau savaitę, kad įvažiuočiau į ritmą nuo laiko be treniruočių ir vakarėlių, o tuomet aštuonioms savaitėms persikėliau pas savo seseris, kurios gyveno netoli sporto salės. Pabusdavau, treniruodavausi, grįždavau į butą, valgydavau, ilsėdavausi, vėl treniruodavausi, grįždavau, miegodavau, kartodavau. Dvigubi įgūdžiai veikia. Niekada nesiilsėdavau, nebent būtinai to reikėdavo. Net sekmadieniais. Aš vėl laikysiuosi šio požiūrio savo sugrįžimo kovoje. Šiuo metodu netapau dvigubu čempionu, tačiau tapau puslengvio svorio kategorijos čempiono, taip pat „Cage Warriors“ dvigubu čempionu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų