Marvinas Vettori | Scanpix nuotr.

Marvinas Vettori | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku svarbi kova vyks UFC narve – susikaus italas Marvinas Vettori ir amerikietis Kevinas Hollandas.

Iš pradžių planuota, kad M.Vettori kovos su britu Darrenu Tillu, bet pastarasis patyrė traumą, o jo vietą per trumpą laiką sutiko užimti niekada iššūkių neatsisakantis K.Hollandas. Neabejota, kad M.Vettori ir D.Tillo kovos laimėtojas galėtų tapti kitu Israelio Adesanyos varžovu titulinėje kovoje. D.Tillo trauma gal kiek ir sumenkino kovos statusą, bet M.Vettori vis dar tikisi, kad gaus progą kautis su čempionu ir žada jį nuleisti ant žemės.

„Manau, kad Adesanya yra labai pervertintas. Mano darbas yra jį nuleisti ant žemės. Aplink jį sukurtas milžiniškas ažiotažas, bet aš nemanau, kad jis nusipelnė tokios šlovės. O dar jo apranga... Jis rengiasi kaip paauglys, kuris dar net nepateko į gimnaziją, o mokosi 7 ar 8 klasėje. Kai tik jį pamatau, pagalvoju, ką po velnių jis daro? Kai ateina laikas svarbiam renginiui, būtina gerai atrodyti“, - „RT Sport“ sakė M.Vettori.

Italas pripažino, kad K.Hollandas narve yra daug sunkiau nuspėjamas kovotojas nei D.Tillas, bet vis tiek pažadėjo „sunaikinti“ varžovą šį savaitgalį.

M.Vettori šiuo metu UFC vidutinio svorio kategorijos reitinge yra 6-as, o K.Hollandas – 10-as, todėl pergalė italo veikiausiai nepakeltų labai aukštai į viršų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų