Francis Ngannou | Instagram.com nuotr

Francis Ngannou | Instagram.com nuotr

 Neseniai naujuoju UFC sunkiasvorių pasaulio čempionu tapęs kamerūnietis Francis Ngannou kitai savo kovai turi du realius variantus – antroje reitingo vietoje esantį amerikietį Derricką Lewisą ir absoliutaus geriausių kovotojų reitingo lyderį Joną Jonesą.

F.Ngannou kova prieš J.Jonesą būtų vienas įspūdingiausių metų renginių, tačiau pastarasis UFC kelia itin sunkiai įgyvendinamus reikalavimus. Amerikietis tikina, kad 10 mln. JAV dolerių už tokią kovą jam būtų per mažai, nors tokias sumas per UFC istoriją yra uždirbę vos keletas kovotojų.

Teigiama, kad UFC jau susisiekė su F.Ngannou ir D.Lewisu, siūlydami jiems kautis ankstyvą birželio 13 d. rytą Lietuvos laiku vyksiančiame „UFC 263“ turnyre. D.Lewisui toks variantas būtų tikęs, tačiau F.Ngannou patikino UFC, kad jis taip greitai sugrįžti į narvą nebūtų pasiruošęs ir atmetė pasiūlymą.

Realiausia, kad UFC dabar mėgins siūlyti vėlesnę F.Ngannou ir D.Lewiso kovos datą. Anot pranešimų, organizacija kol kas nesiruošia įgyvendinti itin didelių J.Joneso reikalavimų.

33-ejų J.Jonesas jau nesikovė 14 mėnesių ir didžiąją dalį šio laikotarpio praleido augindamas masę naujajai svorio kategorijai. Visgi, lieka neaišku, kada įvyks jo debiutas tarp sunkiasvorių ir ar apskritai jis įvyks, nes jo santykiai su UFC išlieka labai prasti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų